Falon kívüli villanyszerelés Debrecenben területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Falon kívüli villanyszerelés Debrecenben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Falon kívüli villanyszerelés Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

20 villanyszerelő most online

Ernő

Ernő

A környéken vagyok.

Andras

Andras

Ingyenes kiszállás.

Zsolt

Zsolt

Érdekel.

Mennyibe kerül a falon kívüli villanyszerelés Debrecenben?

4600 - 8600 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Rendes szakember vagyok 10 éves villanyszerelői szakmai tapasztalattal, minőségi munkát végzek. Modern eszközeim vannak, a munkáim határidejét mindig betartom.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: ingatlanok villamos munkái, áramszolgáltatói ügyintézés, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Nívósan és megfizethető áron:

  • Általános villanyszerelési felújítás munkadíj villanyszerelés: 8500 – 22000 Ft/nm
  • Fi relé beépítése: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

  • Falon kívüli villanyszerelés

    6600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

A megtanultakat tökéletesen kamatoztatja a gyakorlatban is! Ez látszik a munkáján is. Köszönöm.

Kelemen
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Minden megrendelőhöz egyedi megközelítést alkalmazunk, a megbeszélt határidőket mindig betartjuk. Gyorsan és hatékonyan dolgozunk orosz brigádommal.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: biztosítékcsere, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villany tűzhellyel kapcsolatos munkák Villanytűzhely és sütő beüzemelés 15.000 – 20.000 Ft
  • Bojler bekötése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Teljesítménybővítés: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /egység

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    6400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Időpontot egyeztettünk és nem késett. Megcsinálta, amit kellett. Nem kért sokat. Ajánlom.

Balázs
3 éve

Üdv József vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Ha engem választ, garantáltan minőségi munkában fogom részesíteni.

Főbb szolgáltatásaink: eph rendszerek vizsgálata, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, áramkör átalakítás. konektort vagy kapcsoló áthelyezés.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Beépített főzőlap bekötés: 9.000 Ft
  • Szerelvényezés: 2500 Ft
  • Garázsajtó nyitás mobiltelefonról ingyenes alkalmazással, állapot jelzéssel és érzékeléssel: 77000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 16.00 óra között .

    4500 Ft

József B. - Falon kívüli villanyszerelés Debrecenben - 1
József B. - Falon kívüli villanyszerelés Debrecenben - 2

2 vélemény / értékelés 4.1

Szisztematikusan dolgozott.

Sándor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő falon kívüli villanyszerelés Debrecenben

Gyakori kérdés

Falon kívüli villanyszerelés: mennyibe kerül Debrecenben?

Debrecenben a falon kívüli villanyszerelés átlagára 4400 - 8300 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható véleményeket?

Debrecenben a falon kívüli villanyszerelés szolgáltatáshoz már 55 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Debrecenben?

Jelenleg 41 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: falon kívüli villanyszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: falon kívüli villanyszerelés?

A falon kívüli villanyszerelés és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.