H-tarifás bekötése Debrecenben gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb H-tarifás bekötése Debrecenben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! H-tarifás bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

14 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Érdekel.

Ottó

Ottó

Sok tapasztalatom van

Peter

Peter

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a h-tarifás bekötése Debrecenben?

15900 - 29900 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Üdvözlöm. Technikai végzettségem van. 1997 óta foglalkozom villanyszereléssel, így jelentős tapasztalattal rendelkezem ezen a területen. Szolgálatára készen állok.

Villanyszerelési munkáim: elektromos hőtárolós kályhák javítása, hibakeresés, javítás, kisebb villanyszerelési munkák, led technológia alkalmazása.

Korrekt árak:

  • Új villanyóra bekötése (elektromos mérőhely kialakítás): 80.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Mosógép bekötése: 4800 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

  • H-tarifás bekötése

    4800 Ft

Árpád N. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 1

5 vélemény / értékelés 4.1

Megbeszéltük, hogy mi is a teendője, így olyan szerszámokat és anyagokat hozott, ami gyorssá tette a munkáját. ügyes szakember.

Kornél
3 éve

Kedves érdeklődő! Üdvözlöm! 2012 óta foglalkozok hivatásos villanyszerelési munkákkal. Olyan pontos és igényes munkát próbálok végezni, mintha saját házamban csinálnám. Örömmel segítek, forduljon hozzám.

Főbb szolgáltatásaink: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, villanyszerelési anyagok kiválasztása, beszerzése (kapcsolók, konnektorok, lámpák, led-ek).

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Szerelvények visszaszerelése 1 db - 1500 Ft
  • Szerelvényezés: 500 Ft-tól 2000 Ft-ig /kiállás
  • Elektromos sütő bekötése: 9000 Ft-tól 13500 Ft-ig /darab

Üdv, János

    4900 Ft

János M. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 1
János M. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 2
János M. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 3
János M. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 4
János M. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 5

6 vélemény / értékelés 4.7

Jó munkát végzett, tanácsokat adott. Köszönöm.

Lőrinc
3 éve

A megoldások embere vagyok. Minden, ami a villanyszereléshez kapcsolódik! Mérőórák és konnektorok felhelyezése. Bútorok kiválasztása. Bármilyen nehézségű feladatot megcsinálunk kulcsrakészen. Állapotfelmérés, felújítás, kábelek tömítése, elektronikai rendszer javítása, szaktanácsadás. Az Ön számára legmegfelelőbb lehetőséget kínálom! 20 év munkatapasztalatom van. Székesfehérváron és környékén dolgozom.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: földelés, áramszolgáltatói ügyintézés, led technológia alkalmazása.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Fogyasztók bekötése hálózatba 1 db - 9.000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 20000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    4500 Ft

Gergely N. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 1
Gergely N. - H-tarifás bekötése Debrecenben - 2

6 vélemény / értékelés 4.8

Hamar felismerte a bajt, és megoldotta.

Lázár
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő H-tarifás bekötése Debrecenben

Népszerű kérdés

H-tarifás bekötése: milyen árak vannak Debrecenben?

Debrecenben a h-tarifás bekötése átlagára 13800 - 25800 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Debrecenben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 35 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: h-tarifás mérőhely vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a h-tarifás mérőhely és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg tapasztalt specialista regisztrált már.