Hálózati kábel bekötés Debrecenben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Hálózati kábel bekötés Debrecenben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Hálózati kábel bekötés Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

13 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszállás.

Balazs

Balazs

Érdekel.

Ottó

Ottó

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a hálózati kábel bekötés Debrecenben?

500 - 900 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Jelenleg a "Villanyszerelő egy óra alatt" nevű cégnél dolgozok, villanyszerelő-ezermesterként. Rengeteg sikeresen elvégzett munka áll mögöttem.

Villanyszerelési munkáim: fogyasztásmérők kialakítása, korszerűsítése, áthelyezése, irodaház villanyszerelés karbantartási munkák, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Szolgáltatások / Árak:

  • Bojler, kazán beüzemelése: 12000 Ft
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft
  • Lakás elosztó szerelés: 40000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

  • Hálózati kábel bekötés

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Jó modorú, jó munkás, jó áron dolgozik.

Lázár
3 éve

Tisztelt megrendelők! Rendes szakember vagyok 10 éves villanyszerelői szakmai tapasztalattal, minőségi munkát végzek. Modern eszközeim vannak, a munkáim határidejét mindig betartom.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: ingatlanok villamos munkái, áramszolgáltatói ügyintézés, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Nívósan és megfizethető áron:

  • Általános villanyszerelési felújítás munkadíj villanyszerelés: 8500 – 22000 Ft/nm
  • Fi relé beépítése: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

    6600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

A megtanultakat tökéletesen kamatoztatja a gyakorlatban is! Ez látszik a munkáján is. Köszönöm.

Kelemen
3 éve

Kedves érdeklődő! Szerteágazó tapasztalatom van villanyszerelés terén

Villanyszerelési munkáim: mágneszárak kiépítése, lengő dugaljak, kültéri ip védett dugaljak felszerelése, tűzhely bekötés.

Villanyszerelési Árlista:

  • Fénycsövek cseréje 1 db - 6.300 Ft
  • Fi relé beépítése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Lakás elektromos alapszerelése, lakás felújítás, lakás átalakítás: 4.900 Ft/szer.

Üdv, Sándor

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.4

Nem csalódtam benne. Ajánlom másoknak is.

Menyhért
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő hálózati kábel bekötés Debrecenben

Gyakori kérdés

Hálózati kábel bekötés: mennyi az ára Debrecenben?

Debrecenben a hálózati kábel bekötés átlagára 600 - 1100 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Debrecenben a hálózati kábel bekötés szolgáltatáshoz már 61 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Debrecenben?

Jelenleg 40 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő munkával kereshető meg: hálózati kábel bekötés vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha profi villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A hálózati kábel bekötés és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a hálózati kábel bekötés és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok specialista van, aki kész megoldani a problémát.