Minőségi panel villanyszerelés Debrecen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Panel villanyszerelés Debrecenben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Panel villanyszerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

18 villanyszerelő most online

Ernő

Ernő

A környéken vagyok.

Csaba

Csaba

Ingyenes kiszállás.

Tamas

Tamas

Érdekel.

Mennyibe kerül a panel villanyszerelés Debrecenben?

4000 - 7500 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Jelenleg a "Villanyszerelő egy óra alatt" nevű cégnél dolgozok, villanyszerelő-ezermesterként. Rengeteg sikeresen elvégzett munka áll mögöttem.

Villanyszerelési munkáim: fogyasztásmérők kialakítása, korszerűsítése, áthelyezése, irodaház villanyszerelés karbantartási munkák, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Szolgáltatások / Árak:

  • Bojler, kazán beüzemelése: 12000 Ft
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft
  • Lakás elosztó szerelés: 40000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

  • Panel villanyszerelés

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Jó modorú, jó munkás, jó áron dolgozik.

Lázár
3 éve

József vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Ebben a szférában dolgozom már 15 éve, nincsenek káros szokásaim.

Amiket vállalok: leégett elosztók cseréje, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

Villanyszerelés árak 2022:

  • Dugalj, kapcsoló teljes kiépítés esetén: 2 000 Ft / db
  • Bojler szerelés: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Kismegszakító cseréje: 1000 Ft-tól 2500 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.3

Nem jött el. Nem is akarok többet vele foglalkozni. Vége

Eligius
3 éve

Kedves érdeklődő! Szerteágazó tapasztalatom van villanyszerelés terén

Villanyszerelési munkáim: mágneszárak kiépítése, lengő dugaljak, kültéri ip védett dugaljak felszerelése, tűzhely bekötés.

Villanyszerelési Árlista:

  • Fénycsövek cseréje 1 db - 6.300 Ft
  • Fi relé beépítése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Lakás elektromos alapszerelése, lakás felújítás, lakás átalakítás: 4.900 Ft/szer.

Üdv, Sándor

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.4

Nem csalódtam benne. Ajánlom másoknak is.

Menyhért
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő panel villanyszerelés Debrecenben

Gyakori kérdés

Panel villanyszerelés: mennyi az ára Debrecenben?

Debrecenben a panel villanyszerelés átlagára 3600 - 6800 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Debrecenben?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 58 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: panel villanyszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a panel villanyszerelés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.