Régi kőporos vakolat festés Debrecenben. Forduljon hozzánk bizalommal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 75 szobafestő közül! Korrekt régi kőporos vakolat festés árak — 1500-2900 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Debrecenben környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 szobafestő most online

Istvan

Istvan

Ingyenes kiszallas.

Attila

Attila

erdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a régi kőporos vakolat festés Debrecenben?

1500 - 2900 Ft/nm

A legjobb szobafestők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Üdvözlöm! Copcia Máriusz vagyok. 21 éve dolgozom az építőiparban. Gipszkartonozok, festek, tapétázok, parkettázok stb. Saját, minőségi gépekkel, szerszámokkal dolgozom. Fontos számomra a minőség, pontosság, tisztaság. Több nyelven beszélek (magyar, angol, francia, román). Várom hívását, keressen bizalommal! Amiket vállalok: Gépi festés, Tisztasági Falfestés, Meszelés, fűrészporos tapétázás, padló kiegyenlítés

  • Régi kőporos vakolat festés

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Kifinomult szakértelem. Pontos, precíz megvalósítás!! Kivétel nélkül, minden elképzelést megvalósít!!

Üdvözlöm az oldalamon.Festest mazolast és tapètazast vállalok.Elerhetősegem:.Keressenek bátran telefonon.Köszönöm. Amiket vállalok: Ereszdeszka festés, Minőségi munka, Meszelés, tisztasági mázolás, gipszkarton álmennyezet építése

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

2 hónappal előre egyeztettük le a munkát, nem felejtette el, előtte maga jelentkezett. Határidőre, szépen befejezte a munkát és még képet is küldött az eredményről.

Villanyszereléssel, festéssel, burkolással, Ács munkákkal, és heggesztési munkákkal foglalkozunk a hét bármely napján Főbb szolgáltatásaink: Diszperzites fal tisztítása, Kezdés akár azonnal, Fűtés rézcső festés, poszter tapétázás, erkély burkolás

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

A megbeszéltek szerint történt minden. Gyorsan és szépen dolgoztak. Egy nagyon régi parkettát cseréltek le. Még pakolni is segítettek egyik szobából a másikba. Olyan gyorsan felszedték a régi parkettát hogy nem hittem el... A megbeszélt időpontban jöttek, és az előre meghatározott időre be is fejezték a munkát. Köszönöm! Csak ajánlani tudom!

Üdv. Teljes lakás felújítással foglalkozom ,akár szamlakepesen is! Az alaptól a tetőig! Ács munka, Víz szerelés, térkövezés,belső munkálatok, festés,glettelés, burkolás, teljeskörű felújítást is! Keressen bizalommal! Feladatok amiket vállalok: Diszperzites fal tisztítása, Ingyenes felméréssel, Geometrikus falfestés, ajtó gittelés, hideg burkolás

    1900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon megbízható, a leghamarabb felvette a kapcsolatot velem, a megbeszélt időpont előtt felszabadult egy napja, felhívott, hogy el tudja hamarabb is végezni a munkát, emlékezett rá, hogy minél gyorsabban szeretném, hogy a Kisfiam szobája készen legyen. :) Köszönöm ezúttal is.

Udv.!Egyeni vallalkozó vagyok!Szamlakepes!sajat szerszamokkal gepekkel...9 emberrel! Feladatok amiket vállalok: Szobafestés, Akciók, Ingyenes felmérés, Palatető festés, lakás festés, gránit oldalfal és padlóburkolás

    5000 Ft

Szimpatikus, korrekt, megbízható, szép munka!

Megbízható csapattal vállalunk kivitelezési munkákat számlával és garanciával. Hívjon bizalommal! Amiket vállalok: Parketta festés, Akciók, Ingyenes felmérés, Ereszdeszka festés, poszter tapétázás, lépcsőbetonozás

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Szaki egy közel 40 éves csertölgy szalagparkettát újított fel, amiről már lemondtunk. Végül kiderült, hogy hiba lett volna laminált padlóra cserélni, mert nemhogy sokkal szebb lett, mint a laminált padló, hanem olcsóbb áron úsztuk meg a felújítást. Mindenkinek ajánlom a szakembert, nagyon meg vagyunk vele és a munkájával elégedve. Pontos volt, mindenről tájékoztatott és tisztán dolgozott.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő régi kőporos vakolat festés közben Debrecenben

Régi kőporos vakolat festés: milyen árak vannak Debrecenben?

Debrecenben a régi kőporos vakolat festés átlagos ára 2500 - 4700 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható értékeléseket?

Debrecenben a régi kőporos vakolat festés szolgáltatáshoz már 65 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Debrecenben?

Most 50 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI KŐPOROS VAKOLAT FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod ha erre van szükséged: régi kőporos vakolat festés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a régi kőporos vakolat festés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!