Szekrény összeszerelés Debrecenben a te elképzeléseid szerint!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szekrényösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, ha a legmegbízhatóbb szakembert keresed, találd meg a Qjob-on! Oszd meg velünk a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Szekrény összeszerelés Debrecenben! Több mint 70 szakember áll rendelkezésre, hogy a legmagasabb színvonalon szolgálják ki az ügyfeleket. Válassz minket és élvezd a profi szolgáltatást! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdj el? Oszd meg velünk a feladatot és a Debrecen közelében dolgozó szakembereink árajánlataikkal várnak rád, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Több információért, értékelésekért és szakemberek profiljaiért látogass el oldalunkra! Ne habozz, használd ki INGYENES szolgáltatásunkat és lépj kapcsolatba velünk!

11 szekrényösszeszerelő most online

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

Peter

Peter

Ma is elvállalom.

Peter

Peter

Mennyibe kerül a szekrény összeszerelés Debrecenben?

6600 - 12500 Ft/db

A legjobb szekrényösszeszerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szekrényösszeszerelőt!

Hisszük, hogy sok éves tapasztalatunk a családi cégben sok embernek könnyíti meg napjait. Bútor összeszerelés, parkettázás, fúrás-faragás akkor Asztalosgyorsszerviz a megoldás.

  • Szekrény összeszerelés

    2500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Nagy tapasztalattal rendelkezik, precíz, pontos és nagyon lelkiismeretes. Csak ajánlani tudom!

Különböző lapraszerelt bútorok szakszerű szerelését, beépítését, összeszerelését vállaljuk. Ha szüksége van egy profi bútorszerelő csapatra, hívjon minket bizalommal!

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Precíz , minőségi és gyors munka. Magas szakértelem, segítőkészség és rugalmasság.Mindezek jó áron! Ajánlom mindenkinek!

Megbízhatóság, pontosság, tapasztalat jó áron! Miért várna heteket? Hívjon most!

    3300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Üzenet mindenkinek! 1 órás munkáért 20 000 forintot kértek. (nem 6000 forint.) Jobb lenne reálís árat kiírni! A szállítás szakszerű volt.

Varázslatos műhelyemben az elhanyagolt bútorok új életre kelnek. Hozd el hozzám!

    2200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

több óra késéssel, mély karcolásokkal érkezett meg a bútorom. senkinek nem ajánlom a szolgáltatást.

Fotelek, székek, ülőgarnitúrák, franciaágyak kárpitozása, javítása. Budapesten és környékén. Kárpitos. Kárpotozás. Szolgáltatások: Kárpitos bútorok áthúzása, Autó ülés kárpitozás, Bőr bútorok kárpitozása.

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

lapszabászat, egyéb kiegészítők

Rendelj szekrényösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos szekrény összeszerelés közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Szekrény összeszerelés: mennyibe kerül Debrecenben?

Debrecenben a szekrény összeszerelés átlagos ára 6700 - 12600 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Debrecenben?

Most 53 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZEKRÉNY ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorasztalost keresned akkor, ha a következőre van szükséged: szekrény összeszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi bútorasztalos?

Egy megbízható bútorasztalos részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor bútorasztalost hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!