Villanyóra áthelyezés Debrecenben területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Villanyóra áthelyezés Debrecenben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyóra áthelyezés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

17 villanyszerelő most online

Daniel

Daniel

Ingyenes kiszállás.

Csaba

Csaba

Érdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyóra áthelyezés Debrecenben?

63400 - 118800 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Szolgáltatásaim: Háztartási gépek, elektronika, vízvezeték, berendezések szerelése, bekötése. Igényesen, szakszerűen, gyorsan. Megfizethető áron. Garanciát nyújtok minden típusú szolgáltatásra. Partneremmel dolgozom.

Főbb szolgáltatásaink: fő elosztók és vezetékek cseréje, tápkábel kiépítése, mérőhely szabványosítás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Csillár felszerelése: 3000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 7500 Ft-tól 30000 Ft-ig /㎡

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Villanyóra áthelyezés

    7400 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan, pontosan dolgozik. Rá lehet bízni bármit.

Domonkos
2 éve

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Jó napot, már sok éve villanyszerelőként dolgozok. Gyakorlatilag mindenfajta munkát vállalok. Forduljanak hozzám.

Fő profilunk: fő elosztok és fővezetékek cseréje, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, mérőszekrény-csere – a lebontott szekrény helyére kerül az új tipizált mérőszekrény.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Kapcsoló kialakítás 1 db - 4.000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 2000 Ft
  • Villanyszerelés munkafelmérés, árajánlat készítés: 1 Ft /alkalom

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 9% kedvezményben részesülnek!

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.4

Ügyesen dolgozott, minden gond nélkül.

Károly
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! 61 éves vagyok, 2007 óta élek és dolgozok Debrecen. Nincsenek rossz szokásaim. Folyékonyan beszélek angolul és oroszul. Kommunikatív, figyelmes és megértő vagyok, könnyen rájövök a problémák forrására és megoldom azokat. Forduljanak hozzám, remélem jól döntenek.

Főbb szolgáltatásaink: lépcsőházi automaták és különböző lámpák cseréje, felszerelése, átalánydíjas villanyszerelés, lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

  • Villanytűzhely bekötése: 18750 Ft /darab
  • Társasházi izzócsere: 500 Ft-tól 1000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 14000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.0

Ilyen munkát vártam el. Elégedett vagyok.

Ödön
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra áthelyezés Debrecenben

Népszerű kérdés

Villanyóra áthelyezés: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a villanyóra áthelyezés átlagára 66200 - 124100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Debrecenben?

Jelenleg 34 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: villanyóra áthelyezés.

Népszerű kérdés

Milyen helyzetben van szükséged rá: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A villanyóra áthelyezés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a villanyóra áthelyezés és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok tapasztalt specialista közül válogathatsz.