Villanytűzhely bekötése Debrecen területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanytűzhely bekötése Debrecenben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Villanytűzhely bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

18 villanyszerelő most online

György

György

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvállalom.

Ottó

Ottó

Mennyibe kerül a villanytűzhely bekötése Debrecenben?

4000 - 7500 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! 15 éves villanyszerelői munkapatasztalatom van.

Amiket vállalok: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, erősáramú berendezések felülvizsgálata, kiégett vezetékek, eloszótáblák javítása.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Mozgó konnektor fixálása: 1000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Falon kívüli kábelcsatornás szerelés: 600 Ft /méter
  • Lámpa felszerelése: 6000 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

  • Villanytűzhely bekötése

    6900 Ft

Sándor K. - Villanytűzhely bekötése Debrecenben - 1
Sándor K. - Villanytűzhely bekötése Debrecenben - 2
Sándor K. - Villanytűzhely bekötése Debrecenben - 3
Sándor K. - Villanytűzhely bekötése Debrecenben - 4

7 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon jó lett a végeredmény! Ajánlom a szakembert!

László
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Minden megrendelőhöz egyedi megközelítést alkalmazunk, a megbeszélt határidőket mindig betartjuk. Gyorsan és hatékonyan dolgozunk orosz brigádommal.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: biztosítékcsere, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villany tűzhellyel kapcsolatos munkák Villanytűzhely és sütő beüzemelés 15.000 – 20.000 Ft
  • Bojler bekötése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Teljesítménybővítés: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /egység

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    6400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Időpontot egyeztettünk és nem késett. Megcsinálta, amit kellett. Nem kért sokat. Ajánlom.

Balázs
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Széleskörű profillal rendelkező villanyszerelő szakember vagyok. Bármilyen bonyolultságú villanyszerelési munkákat vállalok, kulcsrakészen. Munkatapasztalatom 7 év. Különböző nehézségű villanyszerelési munkákat végzek. Vízszereléshez is értek, de felkészülhet a festékezéshez is! Vállalok festést, tapétázást is.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: műszaki ellenőrzési tevékenységek, kapu automatizálás tatabánya, lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Kapcsolók felszerelése 1 db - 0 Ft
  • Mosogatógép bekötése: 4000 Ft-tól 6000 Ft-ig /darab
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Üdv, György

    5300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.0

Minden téren remek munkát végzett.

Dániel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanytűzhely bekötése Debrecenben

Gyakori kérdés

Villanytűzhely bekötése: mennyi az ára Debrecenben?

Debrecenben a villanytűzhely bekötése átlagára 3400 - 6300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles véleményeket?

Debrecenben a villanytűzhely bekötése szolgáltatáshoz már 75 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Debrecenben?

Most 58 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: villanytűzhely bekötése.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A villanytűzhely bekötése és a hasonló munkák legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a villanytűzhely bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok profi szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.