Felkapott marketing állás, megbízás

Fb hírdetésben jártas embert keresek. Meta Business Suite ismerettel. Aki tudja tesztelni a hirdetéseket.

Ajánlat

Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre. Izgatottan várom válaszát! Üdvözlettel, Dániel

Ajánla

Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre. Köszönöm.

Facebook hírdetés szakembert keresek

PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.

Termék leírások reviziója, hibák kijavítása

Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.

Portfólió készítés

központifűtés és gázhálózatrendszerszerelő Szakmai portfóliót kel készítenem!!!!

Egynapos munkalehetőség álláskeresőknek Debrecenben

üzleti profil értékelése

egy cég közösségi oldalainak értékelése volna a megbízás. cserébe én is visszaértékelek!

Google / facebook profil értékelése

Három ingatlan hirdetése

Három budapesti lakást szeretnék hosszútávon kiadni, ehhez keresek ingatlanközvetítőt, aki hirdeti a lakásokat, és a teljes ügyintézést segíti.

B2B ügyfelek keresése

Egy meglévő adatbázis alapján kell kapcsolatba lépni potenciális ügyfelekkel és megszervezni egy találkozót, ahol értékesíthetünk egy terméket. A díjazás a létrejött találkozókért jár.

B2B ügyfélkeresés

Potenciális ügyfelek keresése egy termékünkkel kapcsolatban. Az adatbázist mi biztosítjuk.

Saját LinkedIn-en keresztül potenciális ügyfelek keresése. A fizetés jutalék alapján 40 000 forintól 200 000 forintig, az aláírt szerződés összegétől függően.

Google ads szakértőt keresek

Meg kellene szüntetni az egyik hirdetésemet /weboldal/., mivel másik weboldalam van, itt kéne hirdetni.

Viszonteladót keresek webshopomhoz!

Viszonteladót keresek kettő, már működő webshopomhoz. Ékszer/Fitnesz/egészség kategóriában. Egy rövid bemutatkozást szeretnék kérni emailben, illetve ha van tapasztalatod írj arról is. Köszönöm!

Google arts hirdetés feladás

web oldalam hirdetése a google art-on

Google ads hirdetés

web áruházat kellene hirdetni

Google Ads hirdetés

Google Ads hirdetés feladása

Facebook marketplace Hirdetésfeladás

Hetente 1, max 2 órát vesz igénybe a feladat, egy alkalommal. Hűtőszekrényekről, mosógépekről és egyéb háztartási gépekről kell feltölteni fotókat a marketplacera. A munka teljesen rugalmas, mindig hétvégén küldöm a fotókat és 1-2 napon belül el kell végezni a feltöltéseket. Heti 5 ezer ft-ot fizetek.

Viszonteladókat keresek webshopomhoz!

Webshopom fő profilja egészséges életmód/fitnesz/edzés. Viszonteladókat keresek termékeimhez. Eladás->Jutalék. A munka kötetlen, bárhonnan végezhető! Ha felkeltettem érdeklődésed, írj egy e-mailt, egy rövid 4-6 soros bemutatkozással! **************17@*****.***

Messenger chatbot készittése és Facebook hirdetés készittése

Egy szeretnék létrehozni egyik projektemhez. A chatbot több nyelvü kell legyen (német, angol, magyar, román), a szövegek meg vannak irva álltalam, csak a boto kell összeállitani. A fizetés módja és összege közös megállapodás szerint lessz. Több infóért kérlek jelentkezz.

Facebook pixelkód

Facebook pixelkód beállítása webshophoz, (esetleg google analytics-et is) Egyszeri díjként. Ár megegyezés szerint. Keress itt, vagy ha hamar elakarsz érni, akkor:

Hirdetések elhelyezése Facebookon

Meglévő webshopshoz, meglévő hírdetési fiókhoz keresek Profi marketingest, aki hírdeti Facebookon a webshopomat. Vannak meglévő hírdetéseim is, ezeket is lehet alakítgatni, de persze újakat is lehet létrehozni, ezt már a szakértőre bízom. Továbbiakat megbeszéljük. Költség megbeszélés alapján.

Az istagrammomat kéne HIRDETNI

Több követővel rendelkező embert keresek.

Instagram profilomat kellenne hirdetni

2000kovető+ os hirdetőket keresek 250 kobetom van jelenleg legalább 2000et szeretnek

Figyelemfelkető hirdetések készítése

Néhány Facebookra kitehető, kicsit humoros jellegű, figyelemfelkető hirdetést kell elkészíteni képpel és rövid szöveggel akár a képen, akár kísérő szövegként.

Wikipédia cikk megjelentetése

Egy elkészült wikipédiára szánt szöveg átnézése, módosítsa és kihelyezése. Fontos, hogy olyan szakember jelentkezzen, akinek van Wikipedia tapasztalata, referenciája. Kérjük a referencia megjelölését ajánlatadáskor.

Egy előre megírt, Qjob.hu-ról szóló blogbejegyzés közzététele saját blogon

Egy saját, aktív blogon vagy hasonló felületen kell egy már megírt bejegyzést közzétenni. A bejegyzés a Qjob.hu, fix24 és jószaki oldalak működésének összehasonlításáról szól. Fizetés: 2000 Ft

Regisztrálj és értesülj az új munkákról elsőként

Összehozunk egy kiváló megrendelővel

Hogyan működik?
  • Ingyenesen létrehozol egy fiókot vállalkozásod adataival
  • Azonnal értesítést kapsz, amint elérhetővé válik egy megfelelő munka
  • Ajánlatot küldesz a megrendelővel való kapcsolatfelvételhez

Kérdésed van?

Hívj minket, ha ez könnyebb - mi itt vagyunk, hogy segítsünk

06 (70) 212-42-06
Mi az átlagos órabér marketing állás esetén Debrecenben?
Mennyi a munkadíj: marketing állás? A legtöbb szakember marketing állás esetén Debrecenben feladatonként eltérő árajánlatot ad. Az órabért általában 3200-5300 Ft-ban határozzák meg, míg egy teljes nap ára átlagosan 20000-40000 Ft. Az árajánlatok az elmúlt 3 hónapban 15%-kal nőttek.
Hol keressem ezt: marketing állás?
Milyen fajta feladatok elérhetőek?
Hogyan tudok regisztrálni?
Mi alapján válasszak feladatot?