Macska szállítás szolgáltatásra van szükséged Debrecenben és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 szállító közül! Korrekt macska szállítás árak: 1700-3200 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Debrecenben környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 szállító most online

Gabor

Gabor

Szállítás 0-24

Mihaly

Mihaly

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a macska szállítás Debrecenben?

1700 - 3200 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Dániel S.
Dániel S. 8019 Székesfehérvár Online

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás

Szolgáltatásaink:, telefon alaplap javítás, beázott iphone javítás, telefon hangszóró javítás, vezetékes telefon javítás, betört telefon kijelző javítás

  • Macska szállítás

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Felelősségteljes és gyors , jól végezte a munkáját és kaptam egy teljes fotó - videó jelentést a személyes üzenetében , nagyon elégedett vagyok a munkájával és a jövőben is hozzá fogok fordulni és mindenkinek ajánlom 👍.

András C.
András C. 8019 Székesfehérvár Online

András, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. A javítások 85%-a szervizeinkben akár meg is várható. Ez köszönhető a kimagasló alkatrész készletünknek, és kollégáink teljesítményének.

Szolgáltatásaink:, iphone 8 akkumulátor csere, telefon alaplap javítás, iphone x akkumulátor csere, telefon érintőképernyő javítás, törött kijelző telefon adatmentés

    3500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Minden szuper! Megjött, mindent megcsinált, az ár szuper! Ajánlott!

Zoltán C.
Zoltán C. 8019 Székesfehérvár Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Manapság rengeteg új típus kerül piacra, ez akár havonta több készüléket is jelenthet, amit folyamatosan követünk és a lehető leggyorsabban beszerezzük a szükséges alkatrészeket, hogy Önnek már ne kelljen várni rá amikor szükségessé válik a mobiltelefon szerviz. 2021-től nem csak Pesten hanem Budán is megtalálhatóak vagyunk!

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Telefon takarítás, telefon kamera javítás, telefon képernyő javítás, törött kijelző javítás, telefon alaplap javítás

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlom őt!!! Gyorsan, mindent elmagyarázott és segített. Kitisztítottam a telefonomat. Már régen nem láttam ilyen lazának))))

Üdvözlöm a profilomon. Szerviz szolgáltatásunk:, alcatel kijelző javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, asztali telefon javítás, telefon képernyő javítás

Szerviz szolgáltatásunk:, törött kijelző telefon adatmentés, telefon üveg karc javítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, samsung kijelző csere, telefon képernyő javítás

    3700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon gyors és megbízható. Azonnal válaszolt, türelmesen tisztázta a probléma részleteit.

András, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Szolgáltatásaink:, telefon kijelző csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon alaplap javítás, samsung telefon üvegcsere, törött kijelző javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, üvegkarc eltávolítás, vezetékes telefon javítás, telefon kamera javítás, huawei akkumulátor csere, Telefon takarítás

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Minden több mint csúcsminőségű. Nem ez az első alkalom, hogy ezt kezelem.

Üdvözlöm a profilomon. Galaxy okostelefonok készülékek szervize • Expressz javítások • Élettartam garancia • Időpontfoglalás Galaxy okostelefonok szervizeinkben

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon lcd kijelző javítás, telefon akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, telefon újratelepítés, telefon érintőképernyő javítás

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

A legjobb telefonszervíz a városban. Gyors, megbízható, pontos. Mindig kedvesek az ügyfelekkel. Több márkájú telefont vittem már ide, gyorsan, jó áron javították, egyikkel se volt utána gond.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító macska szállítás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Macska szállítás: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a macska szállítás átlagos ára 1700 - 3200 Ft. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles véleményeket?

Debrecenben a macska szállítás szolgáltatáshoz már 27 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szállítót Debrecenben?

Jelenleg 21 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MACSKA SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok szállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szállítót keresned akkor, ha erre van szükséged: macska szállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szállító?

Egy megbízható szállító pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: macska szállítás?

A macska szállítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy szállítót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.