Vegyen részt drámaterápiában Dunaharasztiban

Találj pszichológust disszociatív zavarok csoportosra! Csatlakozz ülésre

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb pszichoterapeuták listája Dunaharasztiban

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Dramaterápiás feladatok Dunaharasztin

Dunaharaszti
13 napja

Kérjük, oldjon meg egy egyszerű drámaterápiás feladatot. A szakember legyen könnyen érthető, barátságos, hogy a résztvevők jól érezzék magukat. A feladat legyen rövid, 20–60 szavas leírással, tartalmazza, mit kell tenni, milyen eszközökre van szükség, és hol fut le. A munka akkor indul, ha a csoport tagjai aktívak és a terapeuta megkapja az előre egyeztetett időpontot.

Disszociatív zavarok csoportos kezelése

Dunaharaszti
9 hónapja

Kedves szakértő! Olyan terapeutát keresek Dunaharasztiban, aki tapasztalattal rendelkezik disszociatív zavarok kezelésében, különösen csoportos formában. A feladatom, hogy egy terápiás csoportot szervezzek, ahol a résztvevők biztonságos környezetben tudják feldolgozni a problémáikat. Elvárás, hogy legyen megfelelő képzettsége, tapasztalata a disszociatív zavarok terén, és képes legyen csoportdinamikát kezelni. A helyszín Dunaharasztiban lesz, és a kezelést heti rendszerességgel, összesen 10 alkalommal szeretném megvalósítani. Kérem, jelezze, ha tud ebben segíteni, és milyen további információkra van szükség a részletek egyeztetéséhez.

Személyes konzultáció disszociatív zavarokkal kapcsolatban

Dunaharaszti
9 hónapja

Üdvözlöm! Dunaharasztiban keresek egy szakértőt, aki egyéni konzultáció keretében segítene a disszociatív zavarok megértésében és kezelésében. A feladatom, hogy személyre szabott tanácsokat és terápiás javaslatokat kapjak, melyek megfelelnek a legújabb klinikai irányelveknek. Fontos, hogy legyen tapasztalata a disszociatív zavarok terén, és képes legyen empatikus, bizalmat keltő légkört teremteni. A konzultáció helyszíne Dunaharasztiban lesz, és a folyamat időtartama egyéni megbeszélés szerint alakul. Kérem, jelezze elérhetőségét, és egyeztessünk időpontot!

Csoportos tréning disszociatív zavarokkal élőknek

Dunaharaszti
9 hónapja

Kedves szakember! Dunaharasztiban keresek egy olyan tréner vagy terapeuta segítségét, aki csoportos tréninget tud szervezni disszociatív zavarokkal élő személyek számára. A cél, hogy a résztvevők biztonságos környezetben tudják megosztani tapasztalataikat, és tanuljanak egymástól a gyógyulás érdekében. Elvárás, hogy legyen tapasztalata a csoportterápiában, és ismerje a disszociatív zavarok specifikus problémáit. A tréning Dunaharasztiban kerülne megrendezésre, heti egy alkalommal, összesen 8 héten keresztül. Kérem, jelezze, ha tud ebben segíteni, és kérdéseivel forduljon hozzám!

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Miért alakulhatnak ki dissziociatív zavarok csoportos formában Dunaharasztiban, és milyen tényezők befolyásolják ezt a jelenséget?
Dissziociatív zavarok csoportos megjelenése Dunaharasztiban gyakran összefügg az egyéni traumák, stresszes események vagy pszichológiai problémák társadalmi környezeti hatásaival. A helyi közösségben kialakuló szociális nyomás vagy a csoportdinamikák szerepet játszhatnak abban, hogy több személy hasonló tüneteket mutat, mivel ezek a tényezők fokozhatják az egyéni elvonulást vagy a disszociációt okozó folyamatokat.
Hogyan lehet felismerni a dissziociatív zavarokat csoportos formában Dunaharasztiban, és milyen jelek utalhatnak erre a problémára?
Milyen terápiás módszerek alkalmazhatók Dunaharasztiban a dissziociatív zavarok csoportos kezelésére, és milyen eredményeket lehet elérni velük?
Mit tehetnek a helyi szakemberek Dunaharasztiban a dissziociatív zavarok csoportos megjelenésének megelőzése érdekében?