Ki foltoz Dunaújvárosban Norgips gipszkarton lyukat fürdőben?
Kattints Ajánlatkérés! Egy kattintás, több gipszkartonszerelő ajánlata egy perc alatt.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb gipszkartonosok listája Dunaújvárosban
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
1832 vélemény
frissítve 03 július 2026Bodnár László
Dunaújvárosban kerestem szakembert Norgips normál foltozásra a fürdőben. Attila 76092 gyorsan felvette a telefont, pontosan érkezett, és egy laza gyorsforrasztás után a lyukak a gipszkartonban szinte észrevehetetlenek lettek. A munka 2 órát vett igénybe, a végösszeg 18000 forint volt. Ajánlottam neki ismerősöknek, mert megbízható és korrekt volt a hozzáállása. Azt mondta, ha kell, garanciát is vállal a javításokra. Örülök, hogy ezt a szolgáltatót választottam.
Árajánlat kéréseLászló N.
Nagyon elégedett vagyok a Dunaújvárosban található Norgips normál foltozás szolgáltatásával. A fürdőben keletkezett lyukakat pontosan zárta, a munka 2 órát vett igénybe, a végső ár 24 500 forint volt. A kivitelező rendkívül tapintatos és precíz volt, a kommunikáció gördülékeny volt, ajánlom mindenkinek, aki minőségi munkát vár.
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Norgips gipszkarton lyukak foltozása a fürdőben
Keresek egy szakembert Dunaújvárosban, aki Norgips gipszkarton lyukakat tud foltozni a fürdőben. A feladathoz zsanér nélküli falvastagság és nedvességálló technikák ismerete szükséges. A szakember legyen tapasztalt, legyen elérhető egy hét belül, és vállalja a felmérést, anyagbeszerzést, szükség szerinti csomóponti javítást, valamint takarítást a munka végén.
Norgips normál foltozás feladat
Keresek egy szakembert Dunaújvárosban, aki gipszkarton lyukakat tud megfelelően megfoltozni a fürdőben. A munka egyszerű, 1–2 lyuk lehet, előzetes felmérést és anyagköltséget adjon. Elvárások: tiszta munka, tapasztalat Norgips termékekkel, időtartam 1 nap vagy kevesebb, szükség esetén említés a nedvességálló megoldásról.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436


