Ki tár fel Dunaújvárosban festés előtti szerkezeti hibákat?
Kattints Ajánlatkérés! 60 mp, és máris jönnek az építésvezető ajánlatok
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb statikusok listája Dunaújvárosban
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
1778 vélemény
frissítve 31 május 2026Eszter N.
A Szerkezeti hibák feltárás szolgáltatást Dunaújvárosban kerestem, és a szakember nagyon pontosan felmérte a helyzetet. A festés előtti állapotfelmérés részletekbe menően kifejtve, a munkaidő 2 óra volt, a teljes költség 28000 forint. A tanácsok érthetően, ésszerűen hangzottak el, és az eredmény hosszú távon is megbízható megoldást ígér. Köszönöm az alapos figyelmet!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Szerkezeti hibák feltárása festés előtt
Találj meg sikertelen felületfelújítás előtt álló épületeket Dunaújvárosban. Egyszerű szemrevételezés, hogy hol van pattanó festék, repedés vagy korhadás a lábazatoknál és acélgerendáknál. A szakembernek legyen alapvető átlátása, lássák a jeleket, és adjanak javaslatot a javításra és előkészítésre.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436

