4-es konnektor bekötése Egerben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb 4-es konnektor bekötése Egerben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! 4-es konnektor bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

7 villanyszerelő most online

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Viktor

Viktor

Ma is elvállalom.

József

József

Mennyibe kerül a 4-es konnektor bekötése Egerben?

2200 - 4200 Ft

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Főbb szolgáltatásaink: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • 65 m2-es panel lakás villamos hálózat felújítása süllyesztett és falon kívüli kábelcsatornázással, mely magában foglalja a régi elektromos vezetékek cseréjét, az új szerelvények/lámpa foglalatok bekötését és felszerelését: 540.000 Ft-tól + anyagköltség
  • Villanytűzhely bekötése: 10000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4500 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

  • 4-es konnektor bekötése

    5900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Sok újdonságot nem tudok írni, úgyhogy mindössze csatlakozom az előttem szólókhoz.

Andor
3 éve

Eger dolgozom, megyében is! Fő profilunk: lakásfelújítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, régi elektromos vezeték csere, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Korrekt árak:

  • Gyorsszervíz díj 10.000 – 16.000 Ft/óra
  • Villamos alapszerelés: 7000 Ft /㎥
  • Villanytűzhely bekötése: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    7100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Egy pozitív ember, aki még precíz is. Elégedettek vagyunk a munkájával.

Flórián
3 éve

Viktor vagyok. Villanyszerelési munkáim: tűzhely, villanybojler beüzemelés, ad-vesz mérőóra (napelem rendszerekhez), villamos hibaelhárítás.

  • Elektromos rendszer felújítás 1 m2 - 11.000 Ft
  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Szerelvények cseréje : 1000 Ft /darab

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    6700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.3

Viktor gyors, korrekt, tiszta munkát végeztek, vállalható áron, és emberileg is csak a legjobbakat tudom róluk mondani. Köszönöm még egyszer! Ajánlom e szakember gárdát mindenkinek, aki rendes villanyszerelőt keres.

Sándor
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 4-es konnektor bekötése Egerben

Népszerű kérdés

4-es konnektor bekötése: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a 4-es konnektor bekötése átlagára 2700 - 5100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Egerben a 4-es konnektor bekötése szolgáltatáshoz már 29 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 22 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: 4-es konnektor bekötése vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a 4-es konnektor bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok tapasztalt specialista regisztrált már.