Belső villámvédelem kialakítása Egerben gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Belső villámvédelem kialakítása Egerben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Belső villámvédelem kialakítása Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

József

József

Mennyibe kerül a belső villámvédelem kialakítása Egerben?

107400 - 201500 Ft

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Villanyszerelési munkáim: gyengeáramú rendszerek telepítése, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., villanytűzhely, páraelszívó beszerelése, cseréje.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Túlfeszültség elleni védelem /3fázis/villanyszerelés: 85.000 Ft-tól
  • Fi relé beépítése: 7000 Ft /darab
  • Túlfeszültség védelem: 15000 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

  • Belső villámvédelem kialakítása

    5900 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Mindig időben érkezett és lelkiismeretesen dolgozott. Pontos, precíz és rugalmas

Emánuel
3 éve

Eger dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, dugaljak (konnektorok), kapcsolók bekötése, kisebb munkákat is vállalok. hibaelhárítás, lámpa vagy konektort csere.

Villanyszerelés árak:

  • Villany tűzhellyel kapcsolatos munkák Villanytűzhely és sütő beüzemelés 15.000 – 20.000 Ft
  • Sütő bekötés: 12000 Ft /㎥
  • Túlfeszültség védelem: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 7:00 - től ,-17:00 - ig. óra között .

    4000 Ft

Sándor V. - Belső villámvédelem kialakítása Egerben - 1
Sándor V. - Belső villámvédelem kialakítása Egerben - 2
Sándor V. - Belső villámvédelem kialakítása Egerben - 3

9 vélemény / értékelés 4.8

Maximálisan elégedett vagyok a szakember munkájával. 5*** értékelem.

Bertalan
3 éve

Eger dolgozom, megyében is! Villanyszerelési munkáim: elektromos hőtárolós kályhák javítása, villanyvezeték áthúzása, klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Kábelcsatornázás a számítógépek részére 1 db - 0 Ft
  • Csillár felszerelése: 4000 Ft /darab
  • Túlfeszültség védelem: 65000 Ft-tól 97500 Ft-ig /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    6700 Ft

László K. - Belső villámvédelem kialakítása Egerben - 1
László K. - Belső villámvédelem kialakítása Egerben - 2

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, precíz, megbizható, olcsó.

Marcel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő belső villámvédelem kialakítása Egerben

Gyakori kérdés

Belső villámvédelem kialakítása: mennyi az ára Egerben?

Egerben a belső villámvédelem kialakítása átlagára 90600 - 170000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi értékeléseket?

Egerben a belső villámvédelem kialakítása szolgáltatáshoz már 13 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Egerben?

Most 9 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a belső villámvédelem kialakítása mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a belső villámvédelem kialakítása és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok specialista közül válogathatsz.