Csövek festés Egerben gyorsan és hatékonyan!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 35 szobafestő közül, 1600-3000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a csövek festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Egerben környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 szobafestő most online

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Dezső

Dezső

Ma is elvallalom.

Peter

Peter

Mennyibe kerül a csövek festés Egerben?

1600 - 3000 Ft/nm

A legjobb szobafestők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Páter Attila . 42 éves vagyok.1994 óta dolgozom az építőiparban.szobafestő és mázoló tapétázóként. Fő profilok:festés,stúkóragasztás(DÍSZÍTŐ ELEMEK)tapétázás.Mázolások.régi és új nyilászárók festékbevonatának kialakítása.Gipszkartonozás.Homlokzati hőszigetelés.Laminát parketta lerakása. Fő profilunk: Meszelés, Beltéri festés, mázolás, Fűtéscsövek festés, fűrészporos tapétázás, linóleum le rakás

  • Csövek festés

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Tökéletesen meg voltam elégedve.

Tisztelt Megrendelő! Cégünk tapasztalt szakemberekkel dolgozik. Felújításban és építésben is egyaránt számíthat cégünkre. Legyen szó hőszigetelésről,Hidegburkolásról,Festő-Mázoló munkáról, Tetőfedésről, Térburkolásról vagy akár Alaptól-Tetőig építésről, számíthat ránk. Érdeklődjön bizalommal korrekt árainkról,garanciális munkáinkról. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Aluminium radiátor festés, Akciók, Ingyenes felmérés, Gépi festés, fürdőszoba festés, csempe leverés

    5200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon meg voltam elégedve. Csak jókat tudok mondani a szakemberről.

Több mint 30 év építőipari Munka tapasztalattal rendelkezem . Lakások Teljes körű felújítása azon belül :kőműves Ács Burkoló Festő és szigetelő munkálatok ( Homlokzat és vizes falak és lapos tető szigetelések )Kedvező áron. Főbb szolgáltatásaink: Lábazat festés, Beltéri festés-mázolás, Szobafestés, poszter tapétázás, nappali burkolás

    4500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Alapos,precíz

Munkájára igényes pontos megbízható szakember rövid határidövel munkát vállal Főbb szolgáltatásaink: Aluminium radiátor festés, Szobafestés, glettelés, Festés falra, csík makulatúra, márvány oldalfal és padló burkolás

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Precíz, pontos, udvarias, és nagyon szépen dolgoznak. Maximálisan elégedett voltam.

Több évtizedes múlttal rendelkező cég, bővítette tevékenységi körét. Fő profilunk az épület- és lakásfelújítás, melynek keretében elsősorban Miskolc és térsége lakóházainak, közintézményeinek korszerűsítését (belső terek átalakítását, bontását, vizes blokkok felújítását, homlokzatok hőszigetelését, gipszkartonozást, festést és nyílászárók cseréjét) végezzük. Árajánlat készítés! Főbb szolgáltatásaink: Parketta festés, Ingyenes és gyors felmérés, Radiátor festés, pince festés, padlószőnyeg lerakás

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Minden a megbeszéltek szerint történt.

Építőipari kft. vállalja lakások, családi házak, irodák,üzletek teljes körű felújítását, építését. Festő, kőműves munkákat a-tól z-ig, kerítés építés, hideg- meleg burkolás, térkövezés, homlokzatszigetelést, földmunka, bontás, tetőfelújítás. Feladatok amiket vállalok: Járólap festés, Beltéri festés-mázolás, Ereszdeszka festés, falfestés, mészkő oldalfal és padló burkolás

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Ónodi Úr a mai napon elvégezte a munkát. Pontosan érkezett, ahogy megbeszéltük, szépen, jó minőségben dolgozott. Köszönöm a munkáját.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő csövek festés közben Egerben

Népszerű kérdés

Csövek festés: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a csövek festés átlagos ára 3300 - 6200 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - mi alapján választhatunk Egerben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Egerben?

Most 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést CSÖVEK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt hívnod ha erre van szükséged: csövek festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

A jó szobafestő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!