Fürdőszoba festés Egerben tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 33 szobafestő közül, 1100-2100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a fürdőszoba festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Egerben környezetében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 szobafestő most online

Attila

Attila

erdekel.

Kalman

Kalman

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fürdőszoba festés Egerben?

1100 - 2100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Megbízható kivitelező. Állami támogatásra is. Fix határidőkkel.... Amiket vállalok: Akril kád felújítás; Wc hátfal felújítás, Panellakás felújítása, konyha festés

  • Fürdőszoba festés

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Kis garzonom kerult kifestesre Budapesten. Gyors, szep munkat vegeztek.

Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. 15 napos határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. Szakember gárda. Szolgáltatásaink: Kád zománc felújítás; Panel wc felújítás, Fürdőszobák átalakítása, mennyezet festés

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, precíz és profi munka. Csak ajánlani tudom!

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Állami támogatásra is. Garanciális munka. Megbízható... Amiket vállalok: Akril kád felújítás; Wc csempézés, otthon Felújítás, illesztős tapétázás

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Remek munka, gyors és precíz munkavégzés, csak ajánlani tudom!!!!!!!!

Péter P
2 éve

Fürdőszoba, konyha felújítás? Minőségi csempék, padlólapok óriási választéka. Több, mint kétezerféle minőségi csempe és padlólap beltérre és kültérre. Szakszerű tanácsadás. Ingyenes házhozszállítás. Folyamatos akciók. Szolgáltatásaink: Kád zománc felújítás; Wc burkolás, Álomfürdőszoba Neked is, cső mázolás

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Remek munka gyorsan és korrekt áron.

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Szakképzett csapatunk vállalja fürdőszobák teljes vagy részleges felújítását Budapesten. Profi szakemberekkel. Rövid határidővel. Kedvező, megfizethető ár. Fő profilunk: Fürdőkád lefolyó szerelés; Lakótelepi wc felújítás, fürdőszoba átalakítása, kisebb munkát

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon szép, precíz, kidolgozott munka. Hibátlan, csak ajánlani tudom!

Legyen szó csak festésről, burkolásról vagy fürdőszoba felújításról keressen bizalommal Fő profilunk: Kád zománc felújítás; Wc burkolás, 4-5 nap - Fürdőszoba felújítás, javítás

    2500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Gyönyörű, igényes munka gyors és hatékony én nagyon meg voltam vele elégedve.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fürdőszoba festés közben Egerben

Népszerű kérdés

Fürdőszoba festés: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a fürdőszoba festés átlagára 7100 - 13400 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - mi alapján válasszunk Egerben?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Egerben?

Jelenleg 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÜRDŐSZOBA FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt keresned amennyiben erre van szükséged: fürdőszoba festés.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a fürdőszoba festés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: fürdőszoba festés?

A fürdőszoba festés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy szobafestőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.