Glettelés előkészítés Eger területén!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 33 szobafestő közül, 600-1100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a glettelés előkészítés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Egerben környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 szobafestő most online

Pal

Pal

Sok tapasztalatom van

Elek

Elek

Ma is elvallalom.

Janos

Janos

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a glettelés előkészítés Egerben?

600 - 1100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Gyors, pontos, munkavégzés. Megfüzethetö áron. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kerítés festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Ház külső színezés, fal csiszolás, WC burkolás

  • Glettelés előkészítés

    3100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Pontos, korrekt munka korrekt ár becsületes szaki🙂

Csodàs napot mindenkinek. Felujitani szeretne hivjon bizzalommal. Reàlis àron vàllalok kedves baratsàgos csapatommal.Festést,burkolàst,parkettàzàst ill.csiszolàst. Fő profilunk: Falfestés szivaccsal, Festés és mázolás, Konyhabútor festés, pince festés, padló kiegyenlítés

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Szimpatikus és emberséges. Fontos neki a szakmában az elismerés, így az is, hogy milyen munkát ad ki a keze közül. Jó ötletei vannak és ár/érték arányban jó. (Még folyamatban vannak a munkálatok és azt mondják, hogy "minden jó, ha jó a vége", de azok alapján, ahogy elkezdték a munkálatokat, én bizakodva és nyugalomban várom a befejezést.:)

Egyedi elképzelésü festés és kartonos munkákat vállalok Pécs területén. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal. Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Festés professzionálisan, Fűtéscsövek festés, mintás tapétázás, járólap bontás

    5300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors volt, szakszerű és tisztán hagyta maga után a területet

Fémek gyorsfestése, Szinterezés 6.1 méterig, bármilyen színben. 400kg súlyhatár! Lemezburkolatok, kerítések, korlátok festése rövid határidővel. SZINTEREZÉS. CSEPELEN. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Tisztasági festés, Korrekt áron, kedvezményekkel, Ereszdeszka festés, lazúrozás, zsalukő betonozás

    4400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsak voltak, minden rendben volt

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Erősítőhálók, sarokvédés. KLMestrich. Amiket vállalok: Fal csiszolás; Fal glettelés; Garantáltan Repedésmentes Fal. festő mester

    2900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

20nm járda térkövezését végezte el Norbert és csapata. Gyors árajánlat után az ígért időben megkezdték a munkát és szakszerűen elvégezték. Udvarias, kedves fiatal ember. Ajánlani tudom mindenkinek.

Huba F.
Huba F. 8900 Zalaegerszeg Online

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Erősítőhálók, sarokvédés. Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Szolgáltatásaink: Gipszkarton vakolás; Fal glettelés; gyors, tiszta, pontos munka. lakás festés

    5300 Ft

Teljes mértékben meg vagyok elégedve a csapat munkájával, egy hét alatt elvégezték jó minőségben, amit valószínűleg sokkal több idő alatt lehetett volna.Másrészt nagyon korrekt áron dolgoznak, megbízhatóak.Csak ajánlani tudom őket!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő glettelés előkészítés közben Egerben

Népszerű kérdés

Glettelés előkészítés: milyen árak vannak Egerben?

Egerben a glettelés előkészítés átlagos ára 1600 - 3000 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan választhatunk Egerben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Egerben?

Ebben a pillanatban 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GLETTELÉS ELŐKÉSZÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: glettelés előkészítés.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a glettelés előkészítés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!