H-tarifa igénylése Egerben a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb H-tarifa igénylése Egerben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! H-tarifa igénylése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Lajos

Lajos

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a h-tarifa igénylése Egerben?

6600 - 12500 Ft

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Péter, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Főbb szolgáltatásaink: új hálózat kiépítése, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, földkábel csatlakozás kiépítése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 30000 Ft-ig /darab
  • Elektromos sütő bekötése: 25000 Ft-tól 37500 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-20:00 - ig.

  • H-tarifa igénylése

    7500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Jó ötletekkel segíti a munkát, pedig még csak a tervezési fázisban vagyunk

Emil
3 éve

Ferenc vagyok. Főbb szolgáltatásaink: zárlatok megszüntetése, ipari csatlakozók beépítése, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Korrekt árak:

  • Síncsengő beépítése: 3.500 Ft
  • Lámpa felszerelése: 10000 Ft
  • Garázsajtó nyitás mobiltelefonról ingyenes alkalmazással, állapot jelzéssel és érzékeléssel: 77000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8:00 - től ,-17:00 - ig. óra között .

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Emailben is tudunk kommunikálni, precíz, utánajár a kérdéseimnek

Miklós
3 éve

Üdvözlöm! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: lépcsőházi automaták cseréje, panellakás villanyszerelés, felújítás, villanyszerelés olcsón, gyorsan, szakszerűen.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Falon kívüli kábelcsatornás szerelés: 5000 Ft-tól 7000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 9250 Ft-tól 30240 Ft-ig /darab
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

Üdv, György

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Csak ajánlani tudom! Tökéletes munka, szimpatikus és segítőkész szakember, korrekt ár.

Balázs
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő h-tarifa igénylése Egerben

Népszerű kérdés

H-tarifa igénylése: mennyi az ára Egerben?

Egerben a h-tarifa igénylése átlagára 5800 - 11000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Egerben?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Egerben?

Jelenleg 16 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő munkával kereshető meg: h-tarifa igénylése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a h-tarifa igénylése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok profi szakember regisztrált már.