Jelzőfényes kapcsoló bekötése Egerben a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Jelzőfényes kapcsoló bekötése Egerben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Jelzőfényes kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 villanyszerelő most online

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Dezső

Dezső

Ma is elvállalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a jelzőfényes kapcsoló bekötése Egerben?

1300 - 2400 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fő profilunk: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Szolgáltatások és árak:

  • Fuse box empowering/phase expansion with technical administration1 db - 220000 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 4500 Ft-tól 7500 Ft-ig /kiállás
  • Villanytűzhely tápkábel kiépítése kábelcsatornbában: 3.000 Ft/m

Kiszállási díjaink: 9.00 - 17.00 óra között .

  • Jelzőfényes kapcsoló bekötése

    7200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Másoknak is ajánlom. Teljesen meg vagyok elégedve a szakember munkájával. Jól megcsinálta a munkát az ár is rendben volt.

Tamás
2 éve

Kedves érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, teljesítmény növelés amperbővítés, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése villanyszerelés: 50 – 75 Ft/db
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft
  • Mérőhely szabványosítás: 200000 Ft-tól 400000 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    5400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

* 5 ős

Főbb szolgáltatásaink: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., tűzhely bekötés.

Korrekt árak:

  • Villanytűzhely vezeték kiépítés anyagköltség: 3.500 Ft /fm- től.
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Villanyszerelés falon kívül, kábelcsatornában: 2.000 Ft/m

Kiszállási díjaink: 8:00 - től ,-19:00 - ig. óra között .

    6200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Elégedett vagyok a munkájával, agyon korrekt, alapos szakember. Köszönöm.

Rezső
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő jelzőfényes kapcsoló bekötése Egerben

Népszerű kérdés

Jelzőfényes kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Egerben?

Egerben a jelzőfényes kapcsoló bekötése átlagára 1300 - 2400 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Egerben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Egerben?

Most 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő munkával bízható meg bátran: jelzőfényes kapcsoló bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a jelzőfényes kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista van, aki kész megoldani a problémát.