Kazán tervezés Egerben. Forduljon hozzánk bizalommal!

Épületgépészt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj épületgépész szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb épületgépészeket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 27 épületgépész közül, 2300-4400 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a kazán tervezés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Egerben közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 épületgépész most online

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Dezső

Dezső

Ma is elvallalom.

Peter

Peter

Mennyibe kerül a kazán tervezés Egerben?

2300 - 4400 Ft/m2

A legjobb épületgépészek Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező épületgépészt!

Tekintsék meg referencia munkáinkat és ajánlásainkat! Akár szűk helyeken is van megoldás! Lépcsőink tervezése során a legfontosabb tényezők a biztonság és a kényelmes használat! Egyedi igények szerint. Vagy vintage stílusban! Fa lépcső tervezés!

  • Kazán tervezés

    7700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Remek munka normális árak jó beszélgetés

Tanácsadás és tervezés: új ingatlan/ felújítás / költözés / átrendezés / bútortervezés / függönyözés - lakástextil / dekoráció... Pár négyzetméter is a hatalmas lehetőségeket rejthet. Ügyfeleimmel ezek felfedezésén dolgozom. A személyre szabott enteriőrök megálmodásán felül empatikus, ügyfélközpontú hozzáállással igyekszem a lehető legflexibilisebb együttműködést biztosítani.

    10400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Több év keresgélés után, végre megtaláltam Zsolték szervizét. Tökéletes, pontos, gyors diagnosztika és profi szervizelés. Csak ajánlani tudom!!!

Segítünk a tervezéstől az üzemeltetésig. A tanácsadás keretein belül kidolgozunk egy komplett tervet személyre szabva.

    7400 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Majdnem kiszakadt a motorom a hungárián, egy előző elbarmolt javítás miatt. Felhívtam őket, másnap reggel vittem a kocsit, harmadnap hoztam el. Nem olcsók, de nem is drágák, korrekt az ügyintézés, elég gyors a javítás, ami budapesten nagy szó. (Fiat Punto 1.2)

Teljes körű belsőépítészeti tervezés és lakberendezés bruttó - Saját készítésű extravagáns bútordarabok, lámpák ,falburkolatok és dísztárgyak.

    9000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Bunkó pasi a pult mögött, aki arra ment, hogy lehúzzon, ezért mindenféle hülyeséget hordott össze a kocsiról. Egyébként úgy beszél az ügyféllel, mint akit a seggéből rángatott ki.

Használd a saját fotódat, vagy válassz az egyedi tervek közül. Induljon hát a tervezés! Egyedi minták, szövegek, effektek.

    4100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Ford mondeot vittem hozzájuk, a mechanikus alkatrészek cseréjét, javítását maradéktalanul elvégezték pontosan, gyorsan. A probléma az volt, hogy 1,5 hónapig szerviezelték az autót egy elektromos hibával, majd szóltak, hogy nics autóvillamossági szerelőjük már 2-3 éve így ezt nem tudják megcsinálni. Fizetnem ezért nem kellett csak az időmbe került és érezhető volt, hogy nem a szervíz itt a fő profil hanem az alkatrészkereskedés. Utolsó előtti autóátvételkor azt mondták hibamentes, mire ott helyben rádugtam az olvasót és ugyanazt a 1.5 hónapja meglévő 1 hibát hozta, 150 méter megtétele után a maradék kettőt is. Olajcserére, futómű, fékek, kettőstömegű, lengéscsillapítók, kopó alkatrészek cseréjére megfelelőek.

Rendeld meg épületgépész szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy épületgépész kazán tervezés közben Egerben

Népszerű kérdés

Kazán tervezés: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a kazán tervezés átlagos ára 1800 - 3500 Ft/m2. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható értékeléseket?

Egerben a kazán tervezés szolgáltatáshoz már 30 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek épületgépészt Egerben?

Ebben a pillanatban 23 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KAZÁN TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk épületgépészt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált épületgépészt megbíznod ha a következőre van szükséged: kazán tervezés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi épületgépész segítségét?

Egy profi épületgépész a kazán tervezés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha épületgépészt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!