Teljes körű kémény bontás Egerben. Az Ön igényeire szabva!

Kéményépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kéményépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 27 kéményépítő közül! Korrekt kémény bontás árak: 3500-6600 Ft/nm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Egerben környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 kéményépítő most online

István

István

Ingyenes kiszallas.

István

István

erdekel.

Tivadar

Tivadar

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kémény bontás Egerben?

3500 - 6600 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kéményépítők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kéményépítőt!

Tetőfedés, Bádogosmunkák elvégzése gyorsan, elérhető áron. Szakképzett kivitelezés. Készséggel állunk rendelkezésedre legyen szó tetőfedésről vagy bádogos munkáról.

  • Kémény bontás

    8600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Nagyok,ès jó ízűek voltak az ètelek, nagyon szép hely,kedves szemèlyzet,gyors kiyzolgálás!

Bádogozás szakértő módon. Minőségi munka, 20 év tapasztalat, 100% elégedettségi garancia.

    7900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Hazudnak. Ígérgetnek..

saládi házak tetőfelújítása és tetőjavítása, akár azonnali kezdéssel, garanciával! Kérjen ajánlatot most tetőfedésre vagy tetőfelújításra. Most akár 20% kedvezménnyel. Kérjen árajánlatot! Akár 15 év garancia! Országosan elérhető. Hívjon minket most!

    6700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Udvarias kiszolgálás, képzett szakemberek, mindenben a segítségemre voltak.

50%-os állami támogatás tetőfelújításra? Velünk megvalósúlhat. Számlaképes régműködő cég. Családi házak, Társasházak Tetőfedése Felújítása, Új Tetők Építése, Ácsmunkák...

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Az eladó nagyon kedves. Nekünk segített megtervezni a terasztetőt, és kiválasztani hozzá a megfelelő lemezt. Még hasznos tanácsokat is kaptunk a felszereléséhez, így egyszerűen meg tudtuk csinálni itthon :) Mindenkinek csak ajánlani tudom őket!

Szeglemezes tetők kivitelezése Pest megye területén már 2 nap alatt. Kérje ajánlatunkat. Előnyök: nagy fesztáv, rövid építési idő, több hasznos terület, költséghatékony megoldás.

    5900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt vállalkozás!

Bettina M
2 éve

Rendelj kéményépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kéményépítő kémény bontás közben Egerben

Népszerű kérdés

Kémény bontás: mennyi az ára Egerben?

Egerben a kémény bontás átlagos díja 4000 - 7500 Ft/nm. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kéményépítők - mi alapján válasszunk Egerben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kéményépítőt Egerben?

Jelenleg 20 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÉMÉNY BONTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk kéményépítőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható kéményépítőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: kémény bontás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi kéményépítő?

A jó kéményépítő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: kémény bontás?

A kémény bontás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy kéményépítőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.