Keresztváltó kapcsoló bekötése Eger területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Keresztváltó kapcsoló bekötése Egerben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Keresztváltó kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a keresztváltó kapcsoló bekötése Egerben?

1000 - 1800 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Amiket vállalok: hiba és zárlatkeresés, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, kismegszakítók cseréje.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • 1 fázisú villanyóra 32 Amperes teljesítménybővítése: 22.200-160.000 Ft.
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft-tól 75000 Ft-ig /darab

Üdv, Ádám

  • Keresztváltó kapcsoló bekötése

    6600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon korrekt, profi szakember. Minden rendben volt.

Károly
2 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: kapcsolók, konnektorok, kismegszakítók, biztosítéktáblák cseréje, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, villamos hibaelhárítás.

Szolgáltatások és árak:

  • Eon ügyintézés: 20000 Ft-tól 78650 Ft-ig /alkalom
  • Lámpa felszerelése: 1000 Ft-tól 4200 Ft-ig /darab
  • Mérőhely szabványosítás: 200000 Ft-tól 400000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

    6500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

Rugalmas, kreatív, ajánlom mindenkinek. Ő adta a legkedvezőbb ajánlatot, emberileg és szakemberként is maximálisan meg voltam vele elégedve, gyorsan, szépen dolgozott.

Zsolt
3 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: lámpa felszerelés, biztosíték és elosztó táblák cseréje, modernizálása, villanytűzhely, páraelszívó beszerelése, cseréje.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Teljesítmény bővítés 3 fázis villanyszerelés ár: 30.000 Ft-tól
  • Sütő bekötés : 15000 Ft /darab
  • Kismegszakító csere: 2200 Ft-tól 3300 Ft-ig /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 10% kedvezményben részesülnek!

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Elégedett vagyok.

Andor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő keresztváltó kapcsoló bekötése Egerben

Népszerű kérdés

Keresztváltó kapcsoló bekötése: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a keresztváltó kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 2000 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Egerben?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 23 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: keresztváltó kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a keresztváltó kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon nagyon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.