Udvar tervezés Egerben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Kertépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb kertépítőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 29 kertépítő közül, 16000-30000 Ft/óra áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a udvar tervezés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Egerben környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 kertépítő most online

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Kalman

Kalman

Zoltan

Zoltan

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül az udvar tervezés Egerben?

16000 - 30000 Ft/óra

A legjobb kertépítők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

Nem az ötlet tesz csodát, hanem az, amit ki tudunk hozni belőle! Lakberendzés: Ez az a szó, amiről a többségnek a lakberendezési újságok címlapfotói jutnak eszébe. És nem is járnak messze az igazságtól, hiszen a lakberendezőnek pontosan az a feladata, hogy az ügyfél kívánságait figyelembe véve kitalálja és megálmodja azt az enteriőrt, amitől igazán otthonos lesz az adott helyiség vagy akár a teljes lakás, ház is. Lakberendezőként számos olyan szolgáltatást kínálok, amelyek külön-külön és együtt is hasznosak lehetnek. Ha kérdése van a lakberendezési szolgáltatásokkal kapcsolatban, küldjön üzenetet! Szolgáltatásaim a fővároson kívül-, illetve külföldön élő ügyfelek számára is elérhetőek, hiszen az online térben nem jelent problémát a távolság. Minden fontos kérdést megbeszélhetünk, illetve a kivitelezés során is könnyedén konzultálhatunk. Teljes lakberendezés megszervezése és lebonyolítása Egy teljes felújításban általában egy jó dolog van: amikor véget érnek a munkálatok. Kivéve akkor, ha profi segítségét kéri. Örömmel megszabadítom a felújítás szinte örök érvényű, “nem úgy, nem akkor, nem annyiért” szabályától! Amennyiben lakberendezési tanácsadással együtt szeretné igénybe venni a szolgáltatást, a belsőépítészeti lehetőségek mellett a különféle burkolatok, festékek, szegélylécek és egyéb kiegészítők világában is segítek eligazodni. Sőt, ebben az esetben a szükséges anyagok beszerzéséről is gondoskodom, amelynek köszönhetően Ön rengeteg időt és energiát takaríthat meg! Generálkivitelező partnereim régóta megbízható társaim a munkában, így Ön biztosan elégedett lesz a végeredménnyel! 3D látványterv: Ha tudja, milyen falszínt, világítást és bútorokat szeretne egy adott helyiségbe, az már fél siker. Ám ha nem szeretne fölösleges kiadásokat, és kíváncsi rá, milyen lenne a végeredmény, mindenképp érdemes 3D látványtervet készítetni. Ha valami mégsem tetszik, a számítógépen csupán néhány kattintásba kerül a változtatás. Amennyiben a munkálatokat csak akkor kezdik el, amikor a számítógépen már a legapróbb részlet is a helyére került, garantáltan elégedett lesz. Ingatlanokkal foglalkozó cégek megkeresését is örömmel fogadom. A lakberendezés pontosan az a szolgáltatás, amellyel kapcsolatban rengeteg kérdés felmerülhet. A jó hír az, hogy tapasztalataim szerint többségüket azonnal meg tudom válaszolni. Ha pedig mégis szükség van arra, hogy utánanézzek bizonyos információknak, általában néhány nap elegendő ehhez. Amennyiben úgy érzi, gyors információra van szüksége, kérem, küldjön üzenetet vagy keressen a megadott telefonszámon! Az emailekre 24 órán belül válaszolok!

  • Udvar tervezés

    6800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

The best 😀

Ha bizonytalan, keressen meg, minden kérdésére válaszolok! Kérjen ajánlatot! Design és lakberendezés országosan!

    11300 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Van készleten lévő csempe és járólap.

Munkám során az esztétikum mellett az ergonómiát is szem előtt tartom, így olyan otthonok születnek melyek nemcsak gyönyörködtetik a benne lakót, de kényelmesebbé, egyszerűbbé is teszik mindennapjait.

    11700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Minden a megbeszéltek alapján, precízen és időben elvégezte a munkát. Köszönjük

Tervezéstől és előkészítéstől a tereprendezésig teljeskörű medence építés rövid határidővel, hívjon most!

    5700 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Telefonon kérdeztem rá műszaki adatokra. Nem tudtak rá válaszolni, kérték küldjem el a kérdéseket email-ben. Válasz csak újbóli megkeresésre jött: Cégünk túlterheltsége miatt sajnos nincs időnk értelmetlen kérdéseket megválaszolni."

Nem csak házakat, hanem élhető, jól használható tereket tervezünk, prémium színvonalon. Visszafogott elegancia feltűnősködés nélkül, mégis karakteres és személyreszabott házak. felújítás. tervezés. családi ház felújítás.

    11400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt szépen dolgozó csapat!

Rendeld meg kertépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kertépítő udvar tervezés közben Egerben

Népszerű kérdés

Udvar tervezés: mennyi az ára Egerben?

Egerben az udvar tervezés átlagos díja 12500 - 23400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - hogyan választhatunk Egerben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek kertépítőt Egerben?

Jelenleg 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést UDVAR TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek kertépítőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kertépítőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: udvar tervezés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi kertépítő segítségét?

Egy profi kertépítő az udvar tervezés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha kertépítőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!