Üvegház építés Eger szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 28 építő közül, 3600-6800 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a üvegház építés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Egerben környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 építő most online

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Dezső

Dezső

A környeken vagyok.

Mark

Mark

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül az üvegház építés Egerben?

3600 - 6800 Ft/nm

A legjobb építők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Válasszon bennünket a csalódások helyett. Egy kézben minden. Ismerje meg. Szolgáltatások: Gyors, precíz munkavégzés, Tapasztalt szakemberek, Megbízhatóság, Garancia. Szolgáltatásaink: Cserépkályha építés, tervezés., Gyors kivitelezés, fix árak, 5 éves garanciával, Kültéri Beton Javítása, Azbeszt síkpala elszállítás

  • Üvegház építés

    6600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon korrektek, gyorsan megcsinálták!

Üdv.Kimagasló 35-éves épitöipari szakgyakorlattal rendelkezem,dolgoztam Németországban is mint burkoló 3-évig. Minden ami épités hivjon bizalommal,A-Zig.Generálban is. MUNKÁMRA IGÉNYES,PRECIZ,GARANCIÁT VÁLLALOK. Káros szenvedélyektől mentes vagyok.Tiszta ápolt. Szolgáltatásaink: Tervezés, házépítés, fa könnyűszerkezetes ház, Most akár 20%-ot spórolhat, Betonvágás, A-Z-ig mindenben segítünk.

    8900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Igényes munka Igényes embereknek! Csak ajánlani tudom!

Üdvözlöm önöket! Kőműves munkát, útépítést,aszfaltozást, térkövezést,épületbontást, kézi és gépi földmunkát vállalunk. Keressen bizalommal! Bizzon cégünk több évtizedes tapasztalatában. Főbb szolgáltatásaink: Járda Betonozása, Kérjen Árajánlatot Online, Építkezés kezdése 4 hét alatt, Ház Felújítás, Gyors, tiszta munkavégzés

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Lajosék mindig megjavították régi Mercedesemet amikor felmerült valami. Gumicserét, szervizt, olajcserét, futómű állítást, vizsgáztatást is csináltak nekem. Munkájuk mindig alapos volt, és árban is nagyon barátságos a szolgáltatás. Csak ajánlani tudom, próbáljátok ki őket!

2000 óta foglalkozunk építőipari kivitelezésel,és mára már generálban vállalunk kivitelezést kulcsrakészen, legyen az családi ház felújítás vagy újépítésű családi ház! Újépítésű házat szeretne építtetni?Tekintse meg a kreativotthonstudio.hu weboldalunkat! Felújítatni szeretné a családi házát vagy a házának tetőszerkezetét generálkivitelezővel? Jó helyen jár, kérem tekintse meg a generálkivitelezés.hu web oldalunkat és kérjen ajánlatot kollégáink készséggel állnak rendelkezésére! Mottónk Szenvedélyünk az építés! Hangszigetelés, Helyszíni szerelés, 18 év garancia, verhetetlen ár, Panel garázs alap betonozás, Homlokzat karbantartás

    8800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Ide szoktam járni, de múlt héten vmiert zárva volt..

25 fős csapattal dolgozunk azon, hogy megvalósítsuk ügyfeleink álmát. Hívjon minket most! Kapcsolatfelvételt követően 24 órán belül személyes helyszíni felmérést végzünk. Szolgáltatások: Családi ház építése, Szerkezet építés, Társasház építés, Kőműves munkák. Szolgáltatásaink: Alpintechnikai megoldások, Homlokzati Állvány, 11+ év szakmai tapasztalat, Beltéri ajtók az Ajtóháznál, Szórt purhab szigetelés

    9900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsak . Udvariasak , és korrekt áron dolgoznak

A kiemelt tartósság, minőség és időtállóság, hívjon, vagy írjon hőszigetelés ajánlatunkért. A homlokzat az épület külső arca, melynél fontos a tartósság, a hőszigetelés, a minőség. Amiket vállalok: Házépítés? Megoldva, Fújható Kőzetgyapot Szigetelés, Árajánlat 7 nap alatt, Terasz tetőfedés, Orosz Szauna Építése

    4800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Előre foglalt időpontra érkeztem szombaton! Kedves személyzet, gyors kiszolgálás! Csak ajánlani tudom! Hatalmas pozitívum, hogy van szombaton műszaki vizsga! Köszönet a Srácoknak! ✌️

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő üvegház építés közben Egerben

Népszerű kérdés

Üvegház építés: mennyibe kerül Egerben?

Egerben az üvegház építés átlagos ára 3900 - 7400 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - mi alapján választhatunk Egerben?

Egerben az üvegház építés szolgáltatáshoz már 27 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok építőt Egerben?

Ebben a pillanatban 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÜVEGHÁZ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok építőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható építőt megbíznod ha erre van szükséged: üvegház építés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a építő?

A jó építő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor építőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!