Villanyvezeték cseréje Egerben a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanyvezeték cseréje Egerben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyvezeték cseréje Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Pal

Pal

Érdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyvezeték cseréje Egerben?

4200 - 8000 Ft/szer

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: kapcsolók, konnektorok, kismegszakítók, biztosítéktáblák cseréje, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Túlfeszültség elleni védelem (3fázis) 85.000 Ft-tól
  • Bojler bekötése: 15000 Ft-tól 35000 Ft-ig /darab
  • ELMŰ ügyintézés: 14.000 Ft-tól

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Villanyvezeték cseréje

    3700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.2

Másoknak is ajánlom. Gyorsan elvégezte a munkát, nagyon jó szakember

Péter
2 éve

Kedves érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, teljesítmény növelés amperbővítés, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése villanyszerelés: 50 – 75 Ft/db
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft
  • Mérőhely szabványosítás: 200000 Ft-tól 400000 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    5400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

* 5 ős

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása cseréje, áramszolgáltatói ügyintézés, vezeték áthúzás.

  • Infra fűtés kialakítása 1 db - 10.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Lámpa felszerelése: 4200 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.2

Elégedett vagyok. Nagyon segítőkész.

Tamás
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték cseréje Egerben

Gyakori kérdés

Villanyvezeték cseréje: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a villanyvezeték cseréje átlagára 3200 - 6000 Ft/szer. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Egerben a villanyvezeték cseréje szolgáltatáshoz már 30 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Egerben?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: villanyvezeték cseréje.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: villanyvezeték cseréje?

A villanyvezeték cseréje és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.