Ariston bojler szervíz: erre van szükséged Egerben és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 bojler szerelő közül! Korrekt ariston bojler szervíz árak: 5300-9900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Egerben környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 bojler szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az ariston bojler szervíz Egerben?

5300 - 9900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Személyesen akár 1 órán belül. Szervizfutárral országszerte max. 3-4 nap alatt. Alkatrészeinkre garanciát vállalunk. Teljes körű bevizsgálás a rejtett hibák javításáért. Magas szakértelem. Élettartam Garancia. Minőségi Alkatrészek. Szerviz futár. Árgarancia.

  • Ariston bojler szervíz

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Iphone 6-ot vittem, megázott az esőben... Kitisztították, kijelzőt cseréltek aztondták minden oké, mindezt 42000 ft-ért.A kijelző elég “furcsán” sikerült, 2 nap múlva a kamerám is megadta magát. Visszavittem, a srác 1 órát mondott hogy kijavítják a hibát. Az 1 órából lett kb 2 óra, majd a végén közölte hogy nem tudják megcsinálni és vissza adják a pénzt. Visszaraktak bele egy szanaszét tört kijelzőt, meg 32000 ft-ot... Senkinek nem ajánlom, több kárt okoztak mint hasznot...

Vivendi
2 éve

Üdv Sándor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógép Mosogatógép Szárítógép Tűzhely Sütő Főzőlap javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Jó véleményem van mindenporszivot a régieket is vallalja

Ferenc vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hívását követő akár 1 órán belül megmentjük szélvédőjét! Élethossz garanciával! Mobil szélvédő csere rövid határidővel. Rövid határidővel.

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, korrekt kiszolgálás. A javítandó készülék a lehető leghamarabb elkészült. Szerencsémre ez nálam kb. egy nap volt. Köszönet érre! :)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Kedvező áron, gyorsan javítjuk meg kazánját! Minőségi szolgálat.

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt,udvarias kiszolgálás,rugalmas ügyintézés.

Tamás vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Többszáz elégedett ügyfél. Ingyenes kalkuláció. Pontos határidők. Precíz kivitelezés. Minőségi alapanyagok. Szakszerű felmérés.

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, pontos, precíz és kedved kiszolgálás!

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő ariston bojler szervíz közben Egerben

Népszerű kérdés

Ariston bojler szervíz: mennyi az ára Egerben?

Egerben az ariston bojler szervíz átlagára 4700 - 8900 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - mi alapján válasszunk Egerben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bojler szerelőt Egerben?

Most 6 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BMW E46 KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek bojler szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod ha szükséged van erre: bmw e46 kormánymű felújítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a bmw e46 kormánymű felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: ariston bojler szervíz?

A bmw e46 kormánymű felújítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.