Hajdú bojler hőfokszabályzó csere szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 bojler szerelő közül! Korrekt hajdú bojler hőfokszabályzó csere árak — 4400-8300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Egerben környékén található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 bojler szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

Dezső

Dezső

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hajdú bojler hőfokszabályzó csere Egerben?

4400 - 8300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Üdv Sándor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógép Mosogatógép Szárítógép Tűzhely Sütő Főzőlap javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz.

  • Hajdú bojler hőfokszabályzó csere

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Jó véleményem van mindenporszivot a régieket is vallalja

Ferenc vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hívását követő akár 1 órán belül megmentjük szélvédőjét! Élethossz garanciával! Mobil szélvédő csere rövid határidővel. Rövid határidővel.

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, korrekt kiszolgálás. A javítandó készülék a lehető leghamarabb elkészült. Szerencsémre ez nálam kb. egy nap volt. Köszönet érre! :)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Kedvező áron, gyorsan javítjuk meg kazánját! Minőségi szolgálat.

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt,udvarias kiszolgálás,rugalmas ügyintézés.

Tamás vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Többszáz elégedett ügyfél. Ingyenes kalkuláció. Pontos határidők. Precíz kivitelezés. Minőségi alapanyagok. Szakszerű felmérés.

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, pontos, precíz és kedved kiszolgálás!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Személyesen akár 1 órán belül. Szervizfutárral országszerte max. 3-4 nap alatt. Alkatrészeinkre garanciát vállalunk. Teljes körű bevizsgálás a rejtett hibák javításáért. Magas szakértelem. Élettartam Garancia. Minőségi Alkatrészek. Szerviz futár. Árgarancia.

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Iphone 6-ot vittem, megázott az esőben... Kitisztították, kijelzőt cseréltek aztondták minden oké, mindezt 42000 ft-ért.A kijelző elég “furcsán” sikerült, 2 nap múlva a kamerám is megadta magát. Visszavittem, a srác 1 órát mondott hogy kijavítják a hibát. Az 1 órából lett kb 2 óra, majd a végén közölte hogy nem tudják megcsinálni és vissza adják a pénzt. Visszaraktak bele egy szanaszét tört kijelzőt, meg 32000 ft-ot... Senkinek nem ajánlom, több kárt okoztak mint hasznot...

Vivendi
2 éve

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő hajdú bojler hőfokszabályzó csere közben Egerben

Népszerű kérdés

Hajdú bojler hőfokszabályzó csere: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a hajdú bojler hőfokszabályzó csere átlagára 4900 - 9200 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - mi alapján válasszunk Egerben?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bojler szerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 8 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÉK FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok bojler szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: fék felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy bojler szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a fék felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha bojler szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!