Lcd tv javítás szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 8 tv szerelő közül! Korrekt lcd tv javítás árak: 4000-7500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Egerben környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 tv szerelő most online

Balázs

Balázs

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

István

István

Mennyibe kerül a lcd tv javítás Egerben?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Márka függetlenül 30 éves gyakorlattal vállaljuk TV készülékek és egyéb híradástechnikai berendezések szakszerű javítását. A TV szervizben tudjuk vállalni 4K 3D LED, LCD, PLAZMA, PROJEKTOROS TV, KAMERA, VIDEO, HIFI készülékek javítását. Ha túl nehéz vagy nagy a javítandó készüléke és nem tudja az ügyfél megoldani annak szállítását akkor egy előre egyeztetett időpontban díjmentesen szállítjuk!
  • Lcd tv javítás

    5800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kiváló, szakképzett kiszolgálás! Gondos kezelés a berendezésekkel! A munka befejezése után nem maradt törmelék, rendben!

TV javításainkra és a beépített alkatrészekre egyaránt hat hónap garanciát vállalunk. A lehetőségekhez mérten megpróbáljuk a helyszínen elhárítani a hibát, megjavítani a készüléket. Bizonyos berendezéseket amiket csak szakműhely körülmények között lehet precízen , jó minőségben felújítani azokat díjmentesen szakszerűen visszük a szervizbe és elkészültük után pedig hazaszállítjuk és műszakilag beállítjuk az ügyfél igényének megfelelően.

    5900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Ez a szakember 1 óra alatt hozta vissza a tévét az életbe. A látogatás előtt telefonon diagnosztizálta a problémát. A tény helyesnek bizonyult. Minden úgy működik, mintha új lenne.

Nagy szakértelemmel, eredeti alkatrészek felhasználásával javítjuk hazai és külföldi márkájú, meghibásodott TV készülékét törekedve a gazdaságos, olcsó de minőségi szolgáltatásra. Természetesen vállaljuk hagyományos márkájú Tv készülékek javítását is - ALIEN, AKAI, AIWA, BEKO, DAEWOO, DELTON, FUNAI, GABA, GRUNDIG, GOLDSTAR, JVC, HIESENSE, ITT, LG, NOKIA, ORION, PHILIPS, PANASONIC, PIONEER, SAMSUNG, SIEMENS, SANYO, SONY, RECOR, ROADSTAR, THOMSON, TOSHIBA, VESTEL, VIDEOTON, WATSON, WALTHAM

    5700 Ft

Szombatra szervezték, ami nagyon kényelmes volt számomra, a megbeszélt időpontban érkezett, a költség az előre egyeztetetteknek megfelelően. Elégedett vagyok ajánlom mindenkinek.

Tamás
2 éve

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő lcd tv javítás közben Egerben

Gyakori kérdés

Lcd tv javítás: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a lcd tv javítás átlagára 3800 - 7100 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Tv Szerelők - hogyan választhatunk Egerben?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tv szerelőt Egerben?

Jelenleg 9 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LCD TV JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk tv szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tv szerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: lcd tv javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tv szerelő?

Egy jó tv szerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha tv szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!