Mosógép dob javítás szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 8 mosógép szerelő közül! Korrekt mosógép dob javítás árak: 5200-9800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Egerben közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 mosógép szerelő most online

Frigyes

Frigyes

Еrdekel.

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

Ernő

Ernő

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a mosógép dob javítás Egerben?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

István, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosó gépek, Mosogató gépek Szárító Gépek, Elektromos Sütők, Főzőlapok Javítása Beüzemelése. Bankkártyás fizetés. Kedvező árak. Szakszerviz.

  • Mosógép dob javítás

    3000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsan és korrekten szerelnek.

Tisztelt megrendelők! Ha nem forog a dob, ha nem indul, ha se kép se hang, ha zakatol HÍVJ és segítünk! Mosógéped szerelését és szervizelését bízd profikra! Bízd ránk!

    4600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

email érdeklődésemre válaszra sem méltattak. Ettől még lehet, hogy ügyesek, de én már nem megyek feléjük.

A megoldások embere vagyok. Több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezünk a kávéfőzők javítása terén. Több mint 15 féle típust javítunk. Melitta szerviz. Philips kávéfőző szerviz. Jura Claris vízszűrő. Jura tisztító tabletta. DeLonghi kávéfőző szerviz. Jura vízkőoldó tabletta. Krups kávéfőző szerviz.

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon kedvesek, barátságosak az ott dolgozók.Csak ajánlani tudom!

Richárd vagyok. Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. Országosan. 20 éves tapasztalat. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Létezik még ilyen? Gyorsan, korrekt áron csinálták meg a Saeco kávégépem, amit máshol horror áron sem sikerült 2 hét alatt. 5 csillag!

Üdvözlöm! Mosógép Mosogatógép Szárítógép Tűzhely Sütő Főzőlap javítás. Villany tűzhely javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz. Mosogatógép szerviz.

    4000 Ft

Nem először vittem a takarító gépet ebbe a szervizbe és most is megjavították. Sok munkája van, így várni kell amíg elkészül, de jelzi SMS-ben, ha lehet menni a meggyógyított eszközért.

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő mosógép dob javítás közben Egerben

Népszerű kérdés

Mosógép dob javítás: mennyi az ára Egerben?

Egerben a mosógép dob javítás átlagos ára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi véleményeket?

Egerben a váltó felújítás szolgáltatáshoz már 12 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosógép szerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 9 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VÁLTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: váltó felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a mosógép szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: mosógép szerelő?

Ha egy megfelelő autószerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A váltó felújítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.