Telefon szoftver javítás szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 telefon szerelő közül! Korrekt telefon szoftver javítás árak — 6600-12500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Egerben környékén dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

András

András

Еrdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon szoftver javítás Egerben?

6600 - 12500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, telefon adatmentés, mobiltelefon javítás, telefon hangszóró javítás, telefon usb csatlakozó javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon hangszóró tisztítás, kijelző javítás, beázott iphone javítás, telefon kijelző csere, telefon törött kijelző javítás

  • Telefon szoftver javítás

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

A szakember mindent gyorsan, hatékonyan és nagyon kedvező áron végzett.

Sándor
2 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. márkafüggetlen szerviz. minőség, precizitás. időpont foglalás. szerviz

Kiegészítő szolgáltatásaink:, samsung akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás, vezetékes csengő szerelés, iphone 11 akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Mindent a legmagasabb színvonalon csinált. Nagyon elégedett vagyok a munkával. Köszönöm.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Kiegészítő szolgáltatásaink:, iphone x akkumulátor csere, telefon töltő javítás, kijelző csere, telefon usb csatlakozó javítás, xiaomi kijelző javítás

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon szoftver javítás, törött kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, mobiltelefon javítás, iphone se akkumulátor csere

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Elolvasom más ügyfelek visszajelzéseit, mielőtt kiválasztom a vállalkozót.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon szoftver javítás közben Egerben

Népszerű kérdés

Telefon szoftver javítás: mennyi az ára Egerben?

Egerben a telefon szoftver javítás átlagára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles értékeléseket?

Egerben a telefon szoftver javítás szolgáltatáshoz már 12 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 9 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TELEFON SZOFTVER JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált telefon szerelőt keresned ha a következőre van szükséged: telefon szoftver javítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy profi telefon szerelő a telefon szoftver javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen esetben lehet szükséged a következőre: telefon szerelő?

Ha egy megbízható telefon szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A telefon szoftver javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.