Élőállat szállítás: erre van szükséged Egerben és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 12 szállító közül! Korrekt élőállat szállítás árak: 2600-4800 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Egerben környezetében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 szállító most online

József

József

A környeken vagyok.

Dezső

Dezső

Ingyenes kiszallas.

Zoltan

Zoltan

Szállítás 0-24

Mennyibe kerül az élőállat szállítás Egerben?

2600 - 4800 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Típus és márkafüggetlen TV szerelő tevékenységi körei: Hagyományos (CRT képcsöves) TV szerelés, Smart TV szerelés, Plazma TV szerelés, LCD TV szerelés, LED TV szerelés, Új TV beüzemelése, beállítása, a helyszínen nem javítható készülékek saját szervízembe szállítása, majd javítás után hazaszállítása, villámcsapott készülékek javítása, szakvélemény kiállítása biztosító felé, elvégzett javításokra garanciát vállalok
  • Élőállat szállítás

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Ez már a második alkalom, hogy van egy második tévém. A kétség árnyéka sem volt annak, hogy a javítást gyorsan, jó minőségben és elfogadható áron végzik el. Köszönjük szépen!

Márka függetlenül 30 éves gyakorlattal vállaljuk TV készülékek és egyéb híradástechnikai berendezések szakszerű javítását. A TV szervizben tudjuk vállalni 4K 3D LED, LCD, PLAZMA, PROJEKTOROS TV, KAMERA, VIDEO, HIFI készülékek javítását. Ha túl nehéz vagy nagy a javítandó készüléke és nem tudja az ügyfél megoldani annak szállítását akkor egy előre egyeztetett időpontban díjmentesen szállítjuk!

    4800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Tegnap késő este adtam le a rendelést, a technikus azonnal jött. Ma reggel bejött és egy óra alatt megjavította a tévémet. Mindenkinek ajánlom ezt a technikust.

Bosszantó amikor foci mérkőzés közben elromlik a távkapcsoló és nem lehet hangot állítani, aztán nem lehet bekapcsolni a tévét. Ilyen esetben a tv távirányító javítását vagy a cseréjét szoktuk javasolni, ennek árait itt találod!

    7000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

A mester a megrendelés átvétele után azonnal távozott. 2 órába telt, mire eljutott hozzánk a forgalomban. A munkát gyorsan és hatékonyan végezték el, köszönöm a remek munkát! Garanciát adott.

Javítunk bármilyen típusú és méretű televíziót és egyéb megjelenítőt híradástechnikai készüléket: TV - 4K TV - LED TV - LCD TV - 3D - Plazma - Projektor DLP és RGB - Hagyományos TV - CRT - HIFI - DVD Felvevő és Combó - Házimozik és Rendszerek - VIDEO - KAMERA. A berendezések javítása állapot felméréssel bevizsgálással és árajánlat adásával kezdődik. Gazdaságos javításra törekszünk ezért elsődlegesen alkatrész szinten javítjuk a készülékek egységeit, paneljait. A technológiából adódóan a leggyakoribb LCD TV hibák minden típusnál azonosak. Javítást követően órákig járatjuk a készüléket és ha hibamentes, akkor javítottnak nyilvánítjuk és igény szerint hazaszállítjuk.

    5400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Köszönet a szakembernek a diagnosztikáért és a kiváló gyors javításért! Ajánlott! Az én TV működik, mint új! gyors, minőségi és minden otthon javítás háttérvilágítás a képernyő a LED TV Samsung. Ajánlanám bárkinek, akit ismerek.

20 év tapasztalat - LED Televízió javítás, szerelés, szervizelés! LED televízió javítás, szerelés szervizelés. LED Televíziók javítása a megjelenésük óta! LED tv lassan az egész tv szegmenst kitöltik. Éppen ezért nálunk is LED tv szerviz fejlődik a leginkább. A LED tv gyakorlatilag olyan LCD TV, aminek a háttérvilágítását ledek végzik. Full hd kijelző relatív kis súly és vékony kialakítás jellemzi a LED televíziókat. Tv szerelő kollégák nagy kedvence a kis súly miatt. Szervizünkben a leggyakrabban használt LED televízió alkatrészeket igyekszünk raktárkészleten tartani. Keressen minket, ha elromlott a LED Tv-je! Mi megjavítjuk Önnek!

    5900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó mesterember volt. Azonnal jött, egy órán belül. Körülbelül 30 perc alatt megjavította a tévét. Számos szolgáltatási ajánlást is adott. Nem kért semmilyen extra segítséget. Nem emelte a tévékészülék árát. Ajánlom őt.

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Köszönet a mester gyorsaságáért és ügyességéért! Mindent gyorsan kijavított, és megmentette a szabadnapjaimat a tévénézéstől. Ajánlom őt, nagyon hozzáértő szakember.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító élőállat szállítás közben Egerben

Népszerű kérdés

Élőállat szállítás: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben az élőállat szállítás átlagos díja 2600 - 4800 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Szállítók - hogyan válasszunk Egerben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szállítót Egerben?

Jelenleg 12 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÉLŐÁLLAT SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk szállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szállítót keresned akkor, ha erre van szükséged: élőállat szállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi szállító?

A jó szállító pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen munkához van szükséged rá: szállító?

Ha profi szállító segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! Az Élőállat szállítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.