Poligráfos vizsgálat: erre van szükséged Egerben és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 19 magánnyomozó közül! Korrekt poligráfos vizsgálat árak: 2100-3900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Egerben környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 magánnyomozó most online

Szilvia H.

Szilvia H.

Kedvezményt adok

Zoltán V.

Zoltán V.

Tapasztalt vagyok

Sándor R.

Sándor R.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a poligráfos vizsgálat Egerben?

2100 - 3900 Ft/db

A legjobb magánnyomozóok Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Magánügyekben, de akár nagy, vállalati ügyek esetén is. 11 éves rendőr nyomozói tapasztalattal rendelkezem. Hívjon még ma bizalommal! Magánügyek.

  • Poligráfos vizsgálat

    6300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Senkinek nem ajánlom! Előre fizetés után (teljes árat fizettem!) 4 hónap nem volt elég arra, hogy a riasztórendszer és a redőny kiépítését ELKEZDJE! Akiket végre a napokban kiküldött, azok egyáltalán nem voltak képben a feladattal (kb az 1/5 munkát végezték el, azt is hibásan).

Zoltán
2 éve

Az ország minden pontján, minden városban és településen elérhetők vagyunk. Hívjon még ma! Profizmus a magánnyomozásban. Üzleti és magánügyek felderítése hatékonyan! Eltűnt személyek kutatása. Bizonyítékok felkutatása. Megbízható magánnyomozó.

    7500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Vagyonvédelmi Kft.

Niklesz
2 éve

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek. Kamerák, riasztók, kapuk. Kül- és beltéri érzékelők. Komplex megoldások. Teljes diszkréció.

    6500 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

nagyon korrekt, ritka türelmes szakemberek. Hozzám reggel 6 órára jöttek ki, mert akkor volt problémám. Segítettek, türelmesen végig hallgatták a kis bajom és drágák sem voltak. Köszönöm a segítségüket!

Livia
2 éve

Egységes formaruha, online ellenőrző rendszer 24 órás felügyelettel - beavatkozó egységgel. Telephelyek, irodaházak, ipari létesítmények, üzemek védelme élőerős őrzéssel.

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, megbízható, korrekt szolgáltató.

Anikó
2 éve

Profi magánnyomozó: Azonnali segítség. Eltűnt személyek felkutatása. 0-24. Profizmus. Diszkréció. Évtizedes tapasztalat.

    5500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Profi csapat profi szolgáltatás. Mindenkinek ajánlom őket! Ha lehetne én 10 csillagot adnék.

Németh
2 éve

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó poligráfos vizsgálat közben Egerben

Népszerű kérdés

Több ponton záródó ajtó zárcsere: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a több ponton záródó ajtó zárcsere átlagos díja 9700 - 18200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Egerben a több ponton záródó ajtó zárcsere szolgáltatáshoz már 27 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek zárszerelőt Egerben?

Most 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TÖBB PONTON ZÁRÓDÓ AJTÓ ZÁRCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek zárszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható zárszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: több ponton záródó ajtó zárcsere.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi zárszerelő segítségét?

Egy jó zárszerelő a több ponton záródó ajtó zárcsere mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: több ponton záródó ajtó zárcsere?

A több ponton záródó ajtó zárcsere és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy zárszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.