Bibliophobia kezelése pszichológussal Gödöllőn, könyvek barátként

Találj pszichológust bibliofóbiára! Foglalj kezelést

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb pszichológusok listája Gödöllőn

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Bibliophobia kezelése pszichológussal

Gödöllő
3 napja

Keresd fel a pszichológust és beszélj a bibliophobia problémáról. Egyszerű feladat: írd le, mely könyvek okoznak félelmet, és milyen helyzetekben érzed leginkább. A szakember támaszként segít feloldani a félelmet, ad gyakorlati lépéseket és fokozatosan visszavezet a könyvekhez.

Bibliophobia kezelése pszichológussal

Gödöllő
16 napja

Kereskedő vagyok: felmérni, hogy mennyire félsz a könyvektől, milyen helyzetek keltenek idegességet, és hogy milyen olvasói szokásokat tartasz kb. jónak. A szakembernek legyen egyszerű, barátságos hozzáállása, és alkalmazzon fokozatos megközelítést. Ha zavaró tünetek vannak, legyen lehetőség rövid pihenőre és otthoni gyakorlatokra.

Bibliophobia kezelése pszichológussal

Gödöllő
2 hónapja

Kérj időpontot Gödöllőn található pszichológustól, és beszéljétek meg a bibliamámia témáját. A feladat egyszerű: írd le, mely könyvekkel kapcsolódsz erősen érzelmileg, és mikor kezdted érezni félelmet. A szakember ad pár gyakorlatot a félelem csökkentésére, és meghatározza, mikor szükséges mélyebb terápia.

Bibliophobia pszichológus kezelés keresése

Gödöllő
9 hónapja

Sziasztok! Olyan pszichológust keresek Gödöllőn, aki tapasztalt a bibliophobia, azaz a könyvektől való félelem kezelésében. Fontos, hogy a szakember megértse a félelem mélyebb okait és hatékony módszerekkel tudja csökkenteni vagy megszüntetni ezt az érzést. A kezelés során személyre szabott terápiás megközelítést szeretnék, amely segít visszanyerni a nyugalmat könyvek és olvasás iránt. Elvárás, hogy a szakember rendelkezzen releváns tapasztalattal és diplomával, valamint nyitott legyen a hosszabb távú együttműködésre. A kezelést heti rendszerességgel, kényelmes és nyugodt környezetben szeretném, Gödöllőn belül.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Miért alakulhat ki a bibliophobia, és hogyan tudom felismerni, hogy ez a problémám?
A bibliophobia, vagyis a könyvektől való félelem, gyakran összefügghet szorongással vagy korábbi rossz tapasztalatokkal a könyvekkel kapcsolatban. Felismerése során érdemes figyelni arra, ha rendszeresen kerüli a könyvespolcot, vagy ha fizikai tüneteket tapasztal olvasás közben, például szédülést vagy szorító érzést. Egy pszichológus segítségével könnyebben feltárhatja az okokat és kezelési lehetőségeket.
Hogyan segíthet egy pszichológus Gödöllőn a bibliophobia kezelésében?
Mennyi időbe telhet a bibliophobia kezelése, és mire számíthatok a folyamat során?