Családi ház villanyszerelés Győrben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Családi ház villanyszerelés Győrben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Családi ház villanyszerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

17 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Tibor

Tibor

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a családi ház villanyszerelés Győrben?

4700 - 8900 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Győrben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: hiba és zárlatkeresés, erősáramú berendezések felülvizsgálata, led technológia alkalmazása.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Villanyóra áthelyezés 1 fázis villanyszerelés ár: 90.000 Ft-tól
  • Bojler szerelés: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 1000 Ft-tól 1500 Ft-ig /darab

Üdv, Aurél

  • Családi ház villanyszerelés

    6600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.1

Remek munka volt, szép és tiszta.

Elemér
3 éve

Üdv István vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: új hálózat kiépítése, villanyóra szerelés, elszívó bekötés.

Villanyszerelés árak:

  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 1500 Ft /darab
  • Villanytűzhely bekötése: 13500 Ft-tól 20250 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 16.00 óra között .

    5400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Őt ajánlom mindenkinek!

Jakab
3 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: áramkör bővítés, villanyóra áthelyezés, elmű ügyintézés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Horonyvésés téglafalban 8cm-er keretmetszetig 1 m - 320 Ft
  • Kismegszakító csere: 2000 Ft
  • Kismegszakító csere: 1000 Ft-tól 2500 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 9:00 - től ,-21:00 - ig. óra között .

    4900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

Felmérte a munkát, azóta eltűnt. Mással dolgoztatok.

Attila
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő családi ház villanyszerelés Győrben

Gyakori kérdés

Családi ház villanyszerelés: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a családi ház villanyszerelés átlagára 5200 - 9800 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Győrben?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Győrben?

Ebben a pillanatban 35 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a családi ház villanyszerelés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a családi ház villanyszerelés és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok profi szakember közül válogathatsz.