Fa ajtó felújítás Győrben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fa ajtófelújító szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Frissítse fa ajtaját Győrben a 58 elérhető szakember segítségével. Hívjon minket most a teljes ajtófelújításhoz és tapasztalja meg a különbséget! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Győrben közelében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 fa ajtófelújító most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszállás.

Tibor

Tibor

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fa ajtó felújítás Győrben?

16100 - 30200 Ft/db

A legjobb fa ajtófelújítóok Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fa ajtófelújítót!

Ha zárszervíz akkor keressen minket bizalommal. Profi, naprakész kollégáink várják hívását. Autónyitás mester fokon. Mi nem vagyunk zárva. Ön se legyen kizárva. Keressen minket.

  • Fa ajtó felújítás

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyors és áttekinthető Árajánlat után remek minőségű termékeket, és profi munkát szolgáltatott a cég. Csak ajánlani tudom.

Ajtó szerviz minden ajtóban 1 órán belül, zárbetét cserék 1 év teljes körű garanciával. Ajtó szerviz szolgáltatásunk azonnali segítséget nyújt ajtóval kapcsolatos problémáira.

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Megkerestem a céget 1 bejárati ajtó vásárlási szándékkal(mivel 1 bejáratú a házam) . 2 hét után eljtottunk odáig, hogy nem vállalnak 1 elemes megrendelést, úgyse hogy a telephely elmegyek érte és magam oldom meg a szállítást.

Műanyag és Fa ablakok, ajtók, bejárati ajtók. Kérje online ajánlatunkat még MA!

    3700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

A megbeszélt időre jöttek, barátságos, szuper csapat. Gyors, precíz, tökéletes munkát végeztek, csak ajánlani tudom őket! Az ablakok gyönyörűek lettek! Köszönöm.

LevY
2 éve

Felmérés, értékesítés, beépítés, szemétszállítás és kész. Vásároljon Kömmerlinget és ne csak egy ablakot! Árajánlatkészítés ingyen! Pallasz | őrült jó árak. Őrült ablak árak!

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Minőségi, stramm bútorokat készítenek.

Bejárati ajtók az egyszerűtől a luxuskivitelen át számos különböző kivitelben! Kérje online ajánlatunkat vagy látogasson el budapesti bemutatótermeink egyikébe!

    3400 Ft

Tavaly tavasszal cseréltettük az ablakokat, bejárati ajtót, redőny és szúnyogháló volt még pluszban. Tökéletes munkavégzés folyt, minden remekül sikerült. A munka és az anyagok minősége is kiváló.

Rendelj fa ajtófelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő fa ajtó felújítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Fa ajtó felújítás: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a fa ajtó felújítás átlagos díja 15600 - 29300 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ajtószerelők - mi alapján válasszunk Győrben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek ajtószerelőt Győrben?

Jelenleg 51 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FA AJTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk ajtószerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: fa ajtó felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi ajtószerelő segítségét?

Egy megbízható ajtószerelő a fa ajtó felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha ajtószerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!