IKEA konyha összeszerelés Győr területén!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ikea konyhaösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a Qjob-on találod a legkeresettebb szakembereket! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Az IKEA konyhád összeszerelése Győrben profi szakemberekkel, akik közül 59 áll rendelkezésedre. Bízd ránk a munkát és élvezd az eredményt! Ha először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdj neki, mondd el nekünk a problémát, amit meg kell oldanod. A Győrben dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy segítsenek a feladat elvégzésében! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megnézheted a róluk szóló véleményeket és kérhetsz további információt is! Mindezt INGYENESEN! Válaszd a Qjob-ot és találd meg az ideális szakembert most!

9 ikea konyhaösszeszerelő most online

Norbert

Norbert

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül az ikea konyha összeszerelés Győrben?

4100 - 7700 Ft/óra

A legjobb ikea konyhaösszeszerelőok Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ikea konyhaösszeszerelőt!

Kímélje meg magát a fölösleges bajlódástól. A megspórolt idejét pedig fordítsa pihenésre...

  • IKEA konyha összeszerelés

    2000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Számtalan költözésen vagyok túl, a Bútor-Trans csapata volt az első akikkel teljes mértékben elégedett vagyok. Korrekt, pontos, igényes csapat - 100%-ig ajánlom őket 🖐️😀

Modern és antik kárpitos bútorok felújításával, javításával és átalakításával foglalkozom

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Egyáltalán nem vagyok elégedett a munkájával, elfuserált konyhaszekrény. Sok igergetés sok idō és sok hiba rengeteg pènz. 35 ismeretség Után nagy csalódás.

Ha elakadt a szerelésben, mi segítünk! Forduljon hozzánk bizalommal. Akár hétvégén is! Nappali, Háló, Fürdő, Konyha és egyéb bútorok összeszerelését és beépítését vállaljuk. Szolgáltatások: Bútorszerelés, Bútor Összeszerelés, Konyhabútor Összeszerelés.

    3700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Meseszép ajtókat kaptunk. Nagyon köszönjük! Jó szívvel ajánlom.. Korrekt, precíz, tökéletes munka.

Több, mint 100.000 kedvező árú bútor online. Érintésmentes bútor kézbesítés. Minden bútort ingyenesen szállítunk ki Magyarország egész területén! Fizessen átvételkor.

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Precíz, tökéletes munka, időben elkészült minden. Köszönjük a gyönyörű bútorokat és az egyedi megoldásokat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Rövid határidővel vállaljuk gyakorlott, megbízható csapatunkkal bútorainak szerelését. Hívjon minket levesszük a terhet a válláról! Összeszokott csapat. 20 éves gyakorlat. Bútorszerelés-szállítás.

    2600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon precíz munkát végzett újépítésű lakásunkban, SOS kérésre péntek este 10 óráig elkészült vízszerelés, két csaptelep + lefolyó, egy mosdó beépítése (annak ellenére, hogy nem rendelkeztünk a megfelelő lefolyó csövekkel stb.), pultra szerelt mosdó és pult körüli szilikonozás - ami gyönyörű lett, lásd képek -, valamint kád körüli rossz szilikonozás teljes javítása. Külön kérésre másnap még az elszívó bekötés (problémás konyhabútor ellenére) és függő lámpák réseinek a gipszelése is hamar elkészült. Valóban gyors és megbízható szakember Szabó Gábor, csak ajánlani tudjuk. Mi már csak őt fogjuk hívni a jövőben.

Rendelj ikea konyhaösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos ikea konyha összeszerelés közben Győrben

Népszerű kérdés

IKEA konyha összeszerelés: mennyibe kerül Győrben?

Győrben az ikea konyha összeszerelés átlagos díja 4600 - 8700 Ft/óra. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi véleményeket?

Győrben az ikea konyha összeszerelés szolgáltatáshoz már 59 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorasztalost Győrben?

Ebben a pillanatban 45 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést IKEA KONYHA ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: ikea konyha összeszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy bútorasztalos?

Egy megbízható bútorasztalos pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: ikea konyha összeszerelés?

Az IKEA konyha összeszerelés és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy bútorasztalost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.