Kád felújítás Győr területén!

Fürdőkád Felújító Szakembert könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fürdőkád felújító szakember szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb fürdőkád felújító szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 58 fürdőkád felújító szakember közül, 10600-20000 Ft/alkalom áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a kád felújítás! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Győrben környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 fürdőkád felújító szakember most online

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Krisztian

Krisztian

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a kád felújítás Győrben?

10600 - 20000 Ft/alkalom

A legjobb fürdőkád felújító szakemberk Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fürdőkád felújító szakembert!

Fürdőszobák teljeskörű felújítása, átalakítása, bővítése megfizethető árakon, garanciával! Szerelvények, szaniterek, burkolatok, vízvezetékek, lefolyók,... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kád zománc javítás; Wc felújítás, 4-5 nap felújítási munkaidő, garázskapu festés mázolás

  • Kád felújítás

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

De tisztelt marketinges, dolgoztak nekem. A marketingjük 5*-os, de a kivitelezés csak 1*-ot ért.

Ingyenes helyszíni felmérés, látványterv készítése, generálkivitelezés. Fő profilunk: Bontás nélküli fürdőszoba felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Fürdőszoba Kivitelezés - 10 nap, ajtó gittelés

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Gyönyörű, minőségi bútorok és megbízható szolgáltatás. Csak kellemes meglepetések értek, mind a kommunikációt, mind a határidőt és a bútorokat illetően!

Kérdezd szaktanácsadónkat hidegburkolás, vízszigetelés, vagy hőszigetelés témákban. Szolgáltatásunk ingyenes, semmiféle kötelezettséggel nem jár. lakásfelújítás. házfelújítás. Feladatok amiket vállalok: Fürdőszobai csempe csere; Wc csempézés, Fürdőszoba Kivitelezés - 10 nap, ajtó mázolás

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Az általuk készített bútort életveszélyesen szerelték fel, majd elszöktek a helyszínről. Bepereltem, a pert megnyertem. Igazságügyi szakértői vélemény készült a használhatatlan, életveszélyes bútoraikról. Senkinek nem ajánlom.

Lakás-és Házfelújítás | Vállaljuk lakások felújítását, átalakítását, bővítését, festését. Teljeskörű Lakásfelújítás Épületgépészet, Villanyszerelés, Nyílászárók Cseréje, Festés. Minőségi építőanyagok. Gyors Precíz Muka. Minőségi munkavégzés. Precíz Munkavégzés. Amiket vállalok: Lábas kád felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Fürdőszobák átalakítása, papír aljzat készítés

    2800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Fürdőszoba - Lakóingatlan Felújítások - Panel Fürdőszoba Felújítások -Ingyenes Felmérés- Fürdőszoba - Ingatlan Felújítások--- Ingyenes Helyszíni Felmérés--- Szolgáltatásaink: Kád lefolyó csere; Panel wc felújítás; Teljes fürdőszoba felújítás. fűrészporos tapétázás

    4800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Gyors pontos szakszerű tanácsadás.

Lakás-és Házfelújítás | Vállaljuk lakások felújítását, átalakítását, bővítését, festését. Teljeskörű Lakásfelújítás Épületgépészet, Villanyszerelés, Nyílászárók Cseréje, Festés. Gyors Ajánlatadás. Minőségi munkavégzés. Minőségi építőanyagok. Sokéves Tapasztalat. Amiket vállalok: Kád felújítás; Wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, kisebb munkát

    2600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsaság, rugalmasság, szakértelem.

Rendeld meg fürdőkád felújító szakember szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy fürdőkád felújító szakember kád felújítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Kád felújítás: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a kád felújítás átlagos díja 25700 - 48200 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható véleményeket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok fürdőkád felújító szakembert Győrben?

Jelenleg 49 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÁD FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Melyik feladatokhoz kereshetünk fürdőkád felújító szakembert?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált fürdőkád felújító szakembert megbíznod akkor, ha erre van szükséged: kád felújítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi fürdőkád felújító szakember segítségét?

Egy jó fürdőkád felújító szakember a kád felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: kád felújítás?

A kád felújítás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy fürdőkád felújító szakembert nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.