Konyha felújítása Győrben a te elképzeléseid szerint!

Kivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb kivitelezőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 71 kivitelező közül, 35400-66500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a konyha felújítása! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Győrben környezetében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 kivitelező most online

Andras

Andras

Ingyenes kiszallas.

Daniel

Daniel

erdekel.

Nandor

Nandor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a konyha felújítása Győrben?

35400 - 66500 Ft/nm

A legjobb kivitelezők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kivitelezőt!

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Garanciális munka. Megbízható kivitelező. Fix határidőkkel. Állami támogatásra is. Fő profilunk: Tapétázás vlies tapétával; Fűtéscsövek festés; Szekrény festés. Létrehozzuk Álmaid Otthonát

  • Konyha felújítása

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

szép üzlet, kiváló kiszolgálás, óriási választék, kiváló árak :)

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Generálkivitelezés. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Parketta csere; Glettelés előkészítés; Csempe festés. Forduljon hozzánk bizalommal

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Super Preisen und nette Personal.

Bettina K
2 éve

Budapest, Pilisvörösvár, Dorog, Esztergom, Érd, Szentendre, Budakeszi, környéke. 25-éve kezdtük! Ingyenes felmérés 1-2 nap alatt. Víz, villany megoldott. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Tapétázás vlies tapétával; Mennyezet glettelés; Tetőfestés. 4-10 nap felújítási munkaidő

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyors. Pontos.

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Megbízható szakemberek. Profi lakásfelújítás. 10+ éves tapasztalat. Professzionális csapat. Teljes körű garancia. Fő profilunk: Panellakás fürdőszoba felújítás; Gipszkarton felrakása; Beton erkély felújítás. Házfelújítás és Lakásfelújítás

    3500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon segítőkészek, szakmai tudásuk és igényességük a munkájukra kiváló.

Panel és csúszózsalus lakások teljeskörű és részleges felújítása rövid határidővel. Panel lakások teljeskörű felújítását vállaljuk kedvező áron, rövid határidővel. Minőségi munka. Fő profilunk: Szekrény tapétázás; Nemesvakolat felhordás; Palatető festés. Segítünk építéstől takarításig

    5400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Széles választék, udvarias kiszolgálás.

Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Ingyenes helyszíni felmérés, minőségi kivitelezés, korrekt áron. Kérjen ajánlatot! Profi lakásfelújítás. Teljes körű garancia. 10+ éves tapasztalat. Generálkivitelezés. Megbízható szakemberek. Fő profilunk: Panel fürdőszoba csempézés; Gipszkarton javítása; Meszelés. Teljes ház- és lakásfelújítás

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Great choice ! Very nice and welcoming people!

Rendeld meg kivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kivitelező konyha felújítása közben Győrben

Népszerű kérdés

Konyha felújítása: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a konyha felújítása átlagos díja 53500 - 100400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Győrben a konyha felújítása szolgáltatáshoz már 66 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok lakásfelújítás kivitelezőt Győrben?

Most 51 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KONYHA FELÚJÍTÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok lakásfelújítás kivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált lakásfelújítás kivitelezőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: konyha felújítása.

Milyen munkákhoz kérheted egy lakásfelújítás kivitelező segítségét?

Egy megbízható lakásfelújítás kivitelező a konyha felújítása mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: konyha felújítása?

A konyha felújítása és összes részfeladata ide sorolható. Egy lakásfelújítás kivitelezőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.