Lábazat festés Győr területén!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 66 szobafestő közül, 1400-2600 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a lábazat festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Győrben környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 szobafestő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Tibor

Tibor

erdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a lábazat festés Győrben?

1400 - 2600 Ft/nm

A legjobb szobafestők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ereszdeszka festés, Szobafestés, kőműves munkák, Fűtés rézcső festés, tisztasági mázolás, márvány

  • Lábazat festés

    2200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Maximálisan elégedett vagyok.

Festés, mázolás, tapétázás az év végéig kedvező árakon! Gyors, preciz, szakmai kivitelezés. Festés, mázolás, tisztasági festés, tapétázás kedvező árakon, rövid határidővel. Amiket vállalok: Tisztasági festés, Beltéri festés-mázolás, Csövek festés, csík makulatúra, erkély burkolás

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Abszolút elégedett vagyok, gyorsan, hibamentesen és rugalmasan dolgozott a szakember.

József M
2 éve

Vállaljuk lakása, háza teljeskörű felújítását tapasztalt szakemberekkel, határidőre. Generálkivitelező szakembereink több évtizedes tapasztalatot tesznek minden munkánkba. Kertrendezés. Gipszkartonozás. Bontás. Ingyenes ajánlatkérés. Festés. Víz- Fűtésszerelés. Szolgáltatásaink: Fal festés, Szobafestés Korrekt Áron, Falfestés szórópisztollyal, olajlábazat mázolás, csempe leverés

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon rendes , megbízható szakember. Csak ajánlani tudom.

Dobd fel üzlethelyiségedet vagy otthonodat egyedi falfestménnyel! Dekorációs festés bármilyen stílusban és méretben az ország egész területén! Országszerte. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Lépcső festés, Szobafestés Korrekt Áron, Lambéria festés, csík makulatúrázás, linóleum bontás

    2500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Minden a megegyezés szerint történt, azonnal és kreatívan reagál nem szokványos megoldásokra is és szó sem volt lehúzásról.

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Kulcsrakész házak. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Nemesvakolat festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Lambéria festés, konyha festés, zsalukő betonozás

    2100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Jó munkát végzett!

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Értékelt festők. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Azonnali online árbecslés. Feladatok amiket vállalok: Gázcsövek festés, Festés, Festés hengerrel, cső mázolás, zsalukő falazás

    2500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon szépen megcsinálta. Csak ajánlani tudom.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő lábazat festés közben Győrben

Népszerű kérdés

Lábazat festés: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a lábazat festés átlagára 5400 - 10200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan választhatunk Győrben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Győrben?

Ebben a pillanatban 46 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LÁBAZAT FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: lábazat festés.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a lábazat festés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged a következőre: szobafestő?

Ha egy megfelelő szobafestő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A lábazat festés és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.