Panellakás erkély felújítás Győr szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 70 generálkivitelező közül! Korrekt panellakás erkély felújítás árak — 45900-86100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Győrben környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

11 generálkivitelező most online

Fülöp

Fülöp

erdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a panellakás erkély felújítás Győrben?

45900 - 86100 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Lakás-és Házfelújítás | Vállaljuk lakások felújítását, átalakítását, bővítését, festését. Belső... Feladatok amiket vállalok: Panellakás átalakítás; Gipszkartonozás tetőléccel; Mennyezet festés. Lakásfelújítás Kedvező Árakon

  • Panellakás erkély felújítás

    1900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon rossz tapasztalatom van a szolnoki Jola üzlettel kapcsolatban. kb 1 hónapja rendelte meg a párom belső ajtók felmérését, de sajnos nem értek ide a mai napig sem. Természetesen 2 hét után érdeklődtem az üzletben újra meg ígérte az üzletvezető felhív 30 perc múlva hogy mikor tudnak jönni, azóta is hív. Biztos nagyon jól megy a cégnek 4db ajtó nem számít.

Teljeskörű lakás-ház felújítás, átalakítás. Minőségi munka, határidőben történő befejezés. Lakás és családi ház teljeskörű külső és belső felújítás saját vagy meglévő tervek alapján. Kulcsrakész családi házak. Generálkivitelezés. Társasházak építése. Családi házak építése. Szolgáltatásaink: Panellakás konyha felújítás; Diszperzites fal tisztítása; Konyha festés. Generálkivitelezés, tervezés

    5400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon elégedett vagyok. Szakszerű kiszolgálással, gyönyörű termékekkel találkoztam az üzletben. Az árak is nagyon alacsonyak, mindenkinek ajánlom! Csak a JOLA!

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Garanciális munka. Megbízható kivitelező. Fix határidőkkel. Állami támogatásra is. Fő profilunk: Tapétázás vlies tapétával; Fűtéscsövek festés; Szekrény festés. Létrehozzuk Álmaid Otthonát

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

szép üzlet, kiváló kiszolgálás, óriási választék, kiváló árak :)

Minőségi kivitelezés nagy tapasztalattal szinte azonnali kezdéssel Budapesten és környékén. Komplett vagy részleges lakásfelújítás szakképzett kollégákkal, ingyenes felméréssel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fózolt laminált padló lerakása; Gipszkarton szerelés; Fa ablak festés. Családi házak felújítása

    2500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Kedves, segítőkész eladók.

Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Ingyenes... Szolgáltatásaink: Teljes körű fürdőszoba felújítás; Zsalukő vakolás; Wc felújítás. Pontos ütemezéssel, árakkal.

    5100 Ft

Kicsit össze lett keverve a rendelésem. Később vittem vissza cserére a kapott terméket. Minden gond nélkül ment a csere. Teljesen készségesek és szakszerűek voltak. Csak ajánlani tudom a boltot.

Ingyenes helyszíni felmérés, minőségi kivitelezés, korrekt áron. Kérjen ajánlatot! Eltökélt csapattal, több mint 10 éves szakmai tapasztalattal állunk rendelkezésére! Professzionális csapat. Teljes körű garancia. Generálkivitelezés. Profi lakásfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Padlószőnyeg lerakása betonra; Gipszkartonozás tetőléccel; Meszelés. Tetőcsere akár 1,5 hét alatt

    3500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgással. Valószínű nem mi voltunk a leegyszerűbb ügyfelek, de végig türelmesek és segítőkészek voltak. Pedig mindent többször elmutogattattam és átrágtunk mielőtt sikerült dönteni. Nem utolsó sorban pedig szépek az ajtók. A katalógusokat is hozzá véve a bőség zavara.

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező panellakás erkély felújítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Panellakás erkély felújítás: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a panellakás erkély felújítás átlagos díja 5500 - 10400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok generálkivitelezőt Győrben?

Ebben a pillanatban 50 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PANELLAKÁS ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek generálkivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált generálkivitelezőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: panellakás erkély felújítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi generálkivitelező segítségét?

Egy profi generálkivitelező a panellakás erkély felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor generálkivitelezőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!