Parketta csiszolás Győr szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 83 parkettázó közül, 3700-6900 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta csiszolás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Győrben közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 parkettázó most online

Attila

Attila

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

erdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a parketta csiszolás Győrben?

3700 - 6900 Ft/nm

A legjobb parkettázók Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Szép napot, több mind 15 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. HParketta csiszolás-lakkozás: 5100 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6000 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2700 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7400 Ft /㎡

  • Parketta csiszolás

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyors ügyintézés, szakértő kiszolgálás.

Játssz és nyerj a Praktikerrel. További részletek az oldalon. Otthonfelújítás mellé új autó? A Praktikernél ez is megtörténhet. Részletek a weboldalon! Ajándékutalvány. Kutyabarát áruház. Heti akciók. Széles kínálat. Termékfoglalás. Szezonális termékek. Fő profilunk: műgyanta padló; garázs padló; lőrinc parketta. Felújítás

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Könnyű kapcsolatfelvétel, gyors árajánlat, minőségi munka! Szívből ajánlom. Köszönöm a munkát.

Szakképzett mesteremberekkel tűz- és vízálló gipszkarton panelek telepítését is vállaljuk. Gipszkarton falak, előfalak, válaszfalak, álmennyezet vagy akár egyedi igények készítése. Parkettázás. Ingyenes ajánlatkérés. Kőműves Munkák. Felújítás. Víz- Fűtésszerelés. Amiket vállalok: padló szegély; llaminált padló ápoló; vízálló laminált parketta. Ingyen szállítás és lerakás

    2100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

hihetetlen, nem ajánlom...

Szép napot, több mind 11 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1200 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9900 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6800 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6200 Ft /㎡

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Nézd meg te is!

Teljeskörű szolgáltatások gipszkartonozás terén. Profilozás, falépítés, glettelés, festés. Szakképzett mesteremberekkel tűz- és vízálló gipszkarton panelek telepítését is vállaljuk. Felújítás. Kőműves Munkák. Ingyenes ajánlatkérés. Bontás. Víz- Fűtésszerelés. Parkettázás. Főbb szolgáltatásaink: profi padló; laminált padló vágása; bambusz parketta. Standard, Széles, Prémium

    1900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Kedves hölgyek a kiszolgálók. És persze segítőkészek

Tibor Sos
2 éve

Szép napot, több mind 23 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2900 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6500 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1300 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7700 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6900 Ft /㎡

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Imádom és csodaszép hely, ahol az otthon születik❤️

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta csiszolás közben Győrben

Népszerű kérdés

Parketta csiszolás: mennyi a munkadíj Győrben?

Győrben a parketta csiszolás átlagos díja 11600 - 21800 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján válasszunk Győrben?

Győrben a parketta csiszolás szolgáltatáshoz már 62 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok parkettázót Győrben?

Most 48 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA CSISZOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk parkettázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható parkettázót hívnod ha a következőre van szükséged: parketta csiszolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi parkettázó?

Egy jó parkettázó részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: parketta csiszolás?

A parketta csiszolás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy parkettázót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.