Plafon vakolás Győrben. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kőművest könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kőműves szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb kőműveseket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 82 kőműves közül, 2200-4100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a plafon vakolás! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Győrben környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

12 kőműves most online

Fülöp

Fülöp

A környeken vagyok.

Norbert

Norbert

Ingyenes kiszallas.

Krisztian

Krisztian

erdekel.

Mennyibe kerül a plafon vakolás Győrben?

2200 - 4100 Ft/nm

A legjobb kőművesk Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kőművest!

Tetők felújítása a tetők mesterétől. Palatetők festése vízszigetelő anyaggal. Vízszigeteléssel, melyre 5 év víz zárósági garanciát vállalunk. Teljes körű tetőfelújítás. Díjtalan felmérés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Geometrikus falfestés, Gépi festékszórás, Fűtéscső festés, szobafestés, bontás

  • Plafon vakolás

    5000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

A bontási munkát a megegyezés szerint elvégezték. Nem hitegettek, amikorra meg volt beszélve, hogy jönnek ott voltak és dolgoztak rendesen. Emberileg is teljesen meg vagyok velük elégedve, nagyon kedvesek. Ajánlom mások figyelmébe is!

István B.
István B. 8000 Székesfehérvár Online

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Ajánlat 24 órán belül. Erősítőhálók, sarokvédés. Mennyezetvakolás. Főbb szolgáltatásaink: Kézi vakolás; Gipszkarton glettelés, Garantáltan Repedésmentes Fal, tapétázás

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Egy aljas cigány banda.

Zoltán F.
Zoltán F. 8000 Székesfehérvár Online

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Házak szerkezetépítése. Főbb szolgáltatásaink: Meszelés, Garanciával, Festés falra, ajtó gittelés, mediterrán burkolatok készítése

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

A hirdetés megjelenését követően rövid időn belül eljött személyesen,adott árajánlatot,nem volt kérdés a számla adás.Ami nem tetszett,hogy a munkavégzés előtti napon közölte,hogy festék ügyben elszámolta magát.Igy hivatkoztam a Szerződésre és egy órán belül szólt ,hogy mégis kezd reggel.

Üdvözlöm, Nagy Milán vagyok, egyéni vállalkozó. 20 éves szakmai tapasztalattal, rövid határidővel vállalok festést-(tisztasági festést), tapétázást, gipszkarton szerelést,(álmennyezet, előtétfal, stb.) laminált és vinyl padló rakását. Precíz, gyors, tiszta munka! Keressen bizalommal! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Tisztasági festés, Garanciával, Radiátor festés, mintás tapétázás, lambéria

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan és szakszeruen vegeztek el azt a munkat, amit tobben el sem vallaltak. Mindenkinek ajanlani tudom a csapatot. Koszonom

Zoltán K.
Zoltán K. 8019 Székesfehérvár Online

Kültéri falak vakolása és festése. Szobafestés, mázolás és tapétázás szakemberekkel. Önnek csak a színeket kell kiválasztani, mi gondoskodunk a minőségről és mennyiségről. Gipszkartonozás. Generálkivitelezés. Víz- Fűtésszerelés. Kertrendezés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vakolás többlet minden 1cm vastagságért (bármely oldalfal); Gipszkarton glettelés, Garantáltan Repedésmentes Fal, olajlábazat mázolás

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Minden ok volt

Gyula B.
Gyula B. 8000 Székesfehérvár Online

Keresse fel műszaki vezetőnket a gyors felmérés és árajánlat készítésre! Baumit és LB Knauf anyag. Komplex gépi technológia. Gépi vakolás, gépi glett. Igény szerint festésig. Feladatok amiket vállalok: Vályogfal vakolás; Mennyezeti repedések eltüntetése, gyors, tiszta, pontos munka, lazúrozás

    3000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Amire kértük, elvégezte. Végig kedves hangnemű volt a kommunikáció!

Rendeld meg kőműves szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kőműves plafon vakolás közben Győrben

Népszerű kérdés

Plafon vakolás: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a plafon vakolás átlagos ára 4300 - 8100 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesk - hogyan válasszunk Győrben?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kőművest Győrben?

Jelenleg 51 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PLAFON VAKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy kőműves?

Egy kőműves a következő munkával bízható meg bátran: plafon vakolás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi kőműves?

Egy megbízható kőműves részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: plafon vakolás?

A plafon vakolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy kőművest nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.