Terasz betonozás Győr területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb betonozókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 62 betonozó közül, 1800-3300 Ft/fm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a terasz betonozás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Győrben környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

9 betonozó most online

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Gabor

Gabor

Krisztian

Krisztian

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a terasz betonozás Győrben?

1800 - 3300 Ft/fm

A legjobb betonozók Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Évek óta dolgozok vállalkozóként, lakásfelújításokat illetve nagy lakások megosztását, több lakássá alakítását is teljeskörű kivitelezésben vállalom. Kiváló minőségű SCHÜCO nyílászárókkal dolgozok szükség esetén redőny és szúnyogháló szereléssel együtt. Külső Szigetelés, Teraszok készítése, Kulcsrakész ház akár 8 hónap, Alumínium Autóbeállók, Faház, Bontása

  • Terasz betonozás

    7900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Nem szavahihető.

Falba vagy tetőtérbe fújható, minőségi hőszigetelés! Ingyenes felmérés és ajánlatkészítés. Szeretné megoldani a tetőszigetelést? Lépjen kapcsolatba velünk, ránk mindenben... Főbb szolgáltatásaink: Energiahatékony technológia, Ablakcsere akció, 12 év garancia, verhetetlen ár, Mobilgarázs helyett, 1 héten belüli árajánlat

    11700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Ha nincs más, jó lesz ez is.

Laci Laci
2 éve

Fémmegmunkálási és lakatos ipari munkákat vállalunk, úszókapuk, kétszárnyú kapuk, kerítésbetétek, korlátok, terasz fedések teljeskörű kivitelezéssel. Az általunk készített termékeket elkészítjük acélból, alumíniumból, és rozsdamentes acélból is. Kérje ingyenes árajánlatunkat közvetlenül a gyártótól. Főbb szolgáltatásaink: Kulcsrakész ECO-házak, Használjon kőkosár támfalat, Most akár 30%-ot spórolhat, Válaszfalak Bontása, Homlokzat festés, javítás

    6600 Ft

Korrekt, megbízható, gyors

Cégünk szakértő brigáddal áll rendelkezésére legyen szó burkolásról, villanyszerelésről, kőműves vagy szigetelési munkálatokról,könnyűszerkezetes ház építésről. Gyorsaság, megbízhatóság, precizitás! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Családi ház építés Akció, Épített zuhanykabin, 12+ év szakmai tapasztalat, Purhabos Padlószigetelés, Hangszigeteljen utólagosan

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, precíz és segítőkész. Csak ajánlani tudom!

Cègünk teljeskörü felújitást,építést,átalakitást vállal. Házak,panellakások,könnyüszerketü házak,tetöterek építését vagy hozzáépítését,szigetelését -festés mázolás -díszítés -gipszkarton szerelés -laminált parketta lerakás -burkolás -külsö belsö szigetelés -bontás -gépi glettelés-festés Megbízhatóan,precizen dolgozunk Hívjon Bizalommal Feladatok amiket vállalok: Költség Ellenőrzés, Egyedi fa galéria, Kulcsrakész ház akár 7 hónap, Főfal, Válaszfal Bontás, PERI UP Easy Állványrendszer

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Csak ajánlani tudom! Megmentett egy rossz döntéstől és a segítségükkel megtaláltam a számomra megfelelő autót. Ezúton is köszönöm!

Cégünk több mint 10 éve foglalkozik Estrich aljzatbetonnal, kérjen ingyenes ajánlatot. Kimagasló minőségű betonozás, kimagaslóan kedvező árral! Tekintse meg oldalunkat. Préium Svéd Okosházak építése, Szendvicspanel garázs, Családi ház akár 390.000 Ft/nm, Falszigetelés Injektálás, Palatető javítása részletre

    12000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Gyorsak, rugalmasak. Profin elhárították más szervízből adodó hibát! Mostantól mi ide hordjuk szervízre az autóinkat. Más műhelyekhez képest kimagasló komfort a vevők számára.

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó terasz betonozás közben Győrben

Népszerű kérdés

Terasz betonozás: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a terasz betonozás átlagára 1300 - 2400 Ft/fm. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Betonozóok - mi alapján választhatunk Győrben?

Győrben a terasz betonozás szolgáltatáshoz már 69 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok betonozót Győrben?

Jelenleg 53 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TERASZ BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatunk betonozót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható betonozót megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: terasz betonozás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy betonozó?

A jó betonozó pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: terasz betonozás?

A terasz betonozás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy betonozót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.