Túlfeszültség védő bekötése Győr területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Túlfeszültség védő bekötése Győrben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Túlfeszültség védő bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

18 villanyszerelő most online

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvállalom.

Norbert

Norbert

Mennyibe kerül a túlfeszültség védő bekötése Győrben?

19000 - 35600 Ft

A legjobb villanyszerelők Győrben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Botond vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: késes- olvadó biztosítók cseréje, kábelcsatorna építés falon kívül és belül, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Villanyszerelő árak:

  • Túlfeszültség elleni védelem /3fázis/villanyszerelés: 85.000 Ft-tól
  • Elektromos hálózat felújítás: 10000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Lakásfelújítás: 5.000 Ft/szerelvénytől

Üdv, Botond

  • Túlfeszültség védő bekötése

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon pontos.

Fülöp
3 éve

Krisztián vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Amiket vállalok: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, tápkábel kiépítése, teljes körű generál kivitelezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Áramkör bővítés kismegszakítóval 2500 Ft/db-tól
  • Villanytűzhely-sütő bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Elektromos hálózat felújítás: 4000 Ft /kiállás

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 22% kedvezményben részesülnek!

    5800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.1

Tartja a színvonalat! Mindenkinek ajánlom!

Elemér
3 éve

Zoltán vagyok. Főbb szolgáltatásaink: zárlatok megszüntetése, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Sütő- vagy főzőlap bekötése garanciával: 10 000 – 16 000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft /darab
  • Tűzjelző hálózat felülvizsgálata, kiépítésé: 1500 Ft-tól 2500 Ft-ig /darab

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Szépen, rendezetten és gyorsan dolgozott

Pál
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő túlfeszültség védő bekötése Győrben

Gyakori kérdés

Túlfeszültség védő bekötése: mennyi a munkadíj Győrben?

Győrben a túlfeszültség védő bekötése átlagára 16600 - 31100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Győrben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Győrben?

Jelenleg 39 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: túlfeszültség védő bekötése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Melyik feladatok tartoznak ehhez: túlfeszültség védő bekötése?

A túlfeszültség védő bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.