Hangszóró tisztítás szolgáltatásra van szükséged Győrben és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 16 hangszóró szerelő közül! Korrekt hangszóró tisztítás árak: 6700-12600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Győrben! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Győrben környékén található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 hangszóró szerelő most online

Tibor

Tibor

Еrdekel.

István

István

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hangszóró tisztítás Győrben?

6700 - 12600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

  • Hangszóró tisztítás

    5500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Köszönjük szépen! A munkát minőségileg, rövid idő alatt, nagyon korrekt áron végezték el. Ajánlom.

A elektronikai szerviz részlegén nagyon sok mindent javítottam már: autószerelőknek Suzuki órát, szakácsoknak elektromos gabonamalmot, villanytűzhelyt, rizsfőző edényt, henteseknek elektromos húsdarálót, fodrászoknak hajszárítót, büféseknek mikrohullámú sütőt, szomszéd néninek csillárt, keverőtárcsás mosógépet, anyukáknak beszélő babát, távirányítós autót, egyéb elektromos játékokat, órásoknak digitális órát, telekszomszédnak betonkeverőt.

    5800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyszerű munka, köszönöm! Kreatív, helyszíni javítás a műhelybe való utazás nélkül! Ajánlom a mestert!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Minden kielégítő volt. Mindent időben és jó színvonalon végeztek el. Teljesen elégedett voltam a szolgáltatással.

Zsolt V
2 éve

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő hangszóró tisztítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Hangszóró tisztítás: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a hangszóró tisztítás átlagos díja 7000 - 13100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hangszóró Szerelők - mi alapján válasszunk Győrben?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hangszóró szerelőt Győrben?

Jelenleg 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HANGSZÓRÓ TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk hangszóró szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt megbíznod ha erre van szükséged: hangszóró tisztítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy hangszóró szerelő segítségét?

Egy megbízható hangszóró szerelő a hangszóró tisztítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha hangszóró szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!