Biztonságtechnikai szerelő-kezelők Győrben: Vélemények és kedvező árak

Kérjen ajánlatot több biztonságtechnikai szerelőtől és kezelőtől egyetlen gombnyomással, és válassza a legkedvezőbb árú ajánlatot.

Ne keresgélj és telefonálgass!

Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.

Mennyibe kerül?

Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

Győri biztonságtechnikai szerelő kezelők listája

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Biztonságtechnikai szerelő kezelő keresése

Győr, Belváros
3 hónapja

Szeretném, ha valaki ellenőrizné a riasztót és a kamerákat a lakásban Győr belvárosában. Nem kell nagy munka, csak megnézni, hogy minden működik. Egyszerű, gyors segítséget keresek.

Biztonságtechnikai szerelő kezelő felmérés

Győr, Kisbácsa
3 hónapja

Szükségem van valakire, aki átnézi a házam biztonsági rendszerét Győr-Kisbácsán. Az egész rendszer frissítésére vagy javítására lehet szükség, mert nem működik jól a riasztó és a kamerák. Fontos, hogy tapasztalt legyen a szakember, és gyorsan megcsinálja a munkát.

Biztonságtechnikai szerelő kezelő, telepítés

Győr, Adyváros
3 hónapja

Új biztonsági rendszert szeretnék Győr Adyvárosban, kamerákat és riasztót. Nem vagyok szakértő, ezért kérném, hogy valaki telepítse és mutassa meg, mit kell tennem. Kis költségvetéssel dolgozom, így olcsón keresek megoldást. Fontos, hogy a rendszer megbízható legyen és jól működjön.

Biztonságtechnikai szerelő kezelő, karbantartás

Győr, Gyárváros
3 hónapja

A régi biztonsági rendszert szeretném karbantartani Győr Gyárvárosban. Nincs sok tapasztalatom, ezért szeretném, ha valaki ellenőrizné, javítaná, vagy újra konfigurálná a kamerákat és a riasztót. Az ár is számít, szeretnék olcsón megúszni mindent, de megbízható szakemberre van szükségem, aki gyorsan dolgozik és nem okoz problémát.

Biztonságtechnikai szerelő kezelő magánügyfeleknek

A Biztonságtechnikai szerelő kezelő olyan szakember, aki a riasztó, kamera, kaputelefon, beléptető vagy más vagyonvédelmi rendszer szerelésében és gyakorlati használatának beállításában is segít. Magánügyfeleknél ez legtöbbször nem nagy ipari munka, hanem egy lakás, családi ház, garázs, nyaraló vagy kisebb üzlet biztonsági rendszerének rendbetétele. Győrben sok régebbi ingatlanban van félig működő riasztó, elavult kezelőegység, rosszul látó kamera vagy olyan applikáció, amelyet a tulajdonos már nem tud használni.

Qjob.hu oldalán különböző szakemberek közül lehet választani. Ez fontos, mert a feladat nem mindig ugyanaz. Van, amikor új érzékelőt kell bekötni. Máskor egy központ újraprogramozása a gond. És előfordul, hogy a rendszer elvileg működik, de a család nem érti a kezelést. Szerintem az utóbbi a legbosszantóbb, mert ilyenkor a technika ott van a falon, mégsem ad valódi biztonságot.

Poén nélkül, sokan ott hibáznak, hogy csak a készülék árát nézik. Egy olcsó kamera vagy riasztóközpont önmagában kevés. Ha rossz helyre kerül, ha nem kap stabil tápot, vagy ha a felhasználókódok nincsenek rendben, akkor a rendszer hamar teher lesz. A biztonságtechnikai szerelő ilyenkor nem csak fúr és köt. Átnézi a gyenge pontokat, beállítja a zónákat, próbariasztást végez, és elmagyarázza, mit kell tenni hiba vagy riasztás esetén.

Riasztó és kamera kezelése

A biztonságtechnikai rendszerek kezelése sokszor legalább olyan fontos, mint maga a telepítés. Egy riasztó lehet drága és korszerű, mégis rosszul használható, ha a tulajdonos nem tudja, melyik zóna mit jelent. Ugyanez igaz a kamerarendszerre is. Ha a felvétel nem mentődik, a dátum hibás, vagy az értesítés nem érkezik meg telefonra, akkor baj esetén kevés haszna lesz.

Magánlakásoknál gyakori kérés a régi kód törlése, új felhasználói kódok beállítása, távirányító tanítása, mozgásérzékelő ellenőrzése, sziréna próbája, kamera látószögének módosítása és mobilalkalmazás újrakapcsolása. A vagyonvédelmi szerelő ilyenkor általában a teljes rendszert nézi, nem csak azt az egy hibát, amely miatt hívták. Ez jó hozzáállás. Egy apró beállítási hiba később sok kellemetlenséget okozhat.

Volt eset, amikor egy ügyfél azt hitte, hogy a kamera nem vesz fel. A készülék működött, csak a tárhely megtelt, a régi felvételek törlése pedig rosszul volt beállítva. A szerelő kezelő fél óra alatt megoldotta, de közben kiderült, hogy a bejárati kamera pont a kilincset nem látja. Ilyen részletet a tulajdonos néha csak akkor vesz észre, amikor már késő.

Biztonságtechnikai szerelő kezelő árak

Az ár függ a rendszer típusától, a hibakeresés hosszától, a kiszállástól, a szükséges alkatrésztől és attól is, hogy csak kezelési betanítás kell, vagy szerelés is. Olcsóbb egy kódcsere vagy alapbeállítás, mint egy több kamerából álló rendszer átkötése. Po mojemu tapasztalatom szerint 12.000 forint alatt ritkán lesz minőségi helyszíni munka, ha abban kiszállás, mérés és felelős próba is van. Lehet kivétel, de nem erre érdemes építeni.

FeladatJellemző díjMegjegyzés
Riasztó alapellenőrzés16.000 - 28.000Kisebb lakásnál
Felhasználói kódok beállítása12.000 - 22.000Meglévő rendszernél
Kamera látószög módosítása14.000 - 26.000Egy vagy két kameránál
Mobilalkalmazás újrakapcsolása15.000 - 30.000Internet és jogosultság szerint
Érzékelő csere munkadíja18.000 - 34.000Alkatrész nélkül
Sziréna és akkumulátor ellenőrzés17.000 - 32.000Próbával együtt
Kisebb kamerarendszer beállítása28.000 - 55.000Felvétel és távoli elérés
Teljes családi házas átvizsgálás38.000 - 75.000Több eszközzel

A táblázat irányadó. Egy biztonságtechnikai szerelő kezelő kérhet magasabb díjat, ha a rendszer ismeretlen, régi, nehezen hozzáférhető, vagy korábban több ember javította. Ez nem mindig lehúzás. Néha a hibakeresés több idő, mint maga a javítás. De az is igaz, hogy a homályos ajánlat kockázatos. Én jobban szeretem, ha a szakember előre külön írja a kiszállást, az óradíjat és az alkatrész árát.

Szakember választása

A megfelelő szakember kiválasztásánál nem csak az számít, hogy mikor ér rá. Érdemes megkérdezni, milyen rendszerekkel dolgozott már, vállal e régi központokat, tud e kamerás távoli elérést beállítani, és ad e rövid magyarázatot a kezelésről. A kezelési rész nem mellékes. Ha a munka végén a tulajdonos ugyanúgy bizonytalan, akkor a feladat csak félig készült el.

Magánügyfeleknél különösen fontos a türelem. Nem mindenki ért a zónákhoz, IP címekhez, akkumulátor hibákhoz vagy rögzítési módokhoz. Egy jó vagyonvédelmi szakember nem szégyeníti meg az ügyfelet azért, mert nem tudja a menü nevét. Inkább lépésről lépésre megmutatja, hogyan kell élesíteni, hatástalanítani, visszanézni a felvételt, vagy új telefonra átvinni a hozzáférést.

Sokan elkövetik azt a hibát, hogy a legolcsóbb jelentkezőt választják, majd utólag derül ki, hogy az illető csak egy márkát ismer, vagy nem vállal felelősséget a beállításért. Ez kellemetlen. Főleg akkor, ha a rendszer éjjel tévesen riaszt, vagy a kamera pont akkor nem ment, amikor szükség lett volna rá. Jobb előre tisztázni, lesz e próba, rövid betanítás és számon kérhető munkaátadás.

Győr környéki kiszállás

Győr különböző részein más jellegű feladatok fordulnak elő. Belvárosi lakásoknál gyakori a kaputelefon, a társasházi kamera és a régi riasztó kezelése. Nádorvárosban és Révfaluban sok családi háznál merül fel kültéri kamera, garázsérzékelő vagy kapunyitó vezérlés. Adyvárosban inkább a lakásriasztó, a lépcsőházi beléptetés és a távoli hozzáférés beállítása jellemző. Ménfőcsanak, Győrszentiván és Pinnyéd felé a nagyobb udvar, melléképület és kapubejáró miatt más érzékelési pontokra kell figyelni.

A kiszállásnál nem csak a távolság számít. Számít a parkolás, a rendszer hozzáférhetősége, az, hogy van e internet a helyszínen, és előkerült e a központ típusa vagy a régi kód. Ha a tulajdonos előre lefotózza a kezelőt, a központ dobozát és a hibajelzést, az sok időt spórolhat. Én ezt mindig jó jelnek veszem, mert így a biztonságtechnikai szerelő már érkezés előtt sejti, milyen irányba induljon.

A környékbeli településeken, például Abda, Vámosszabadi, Nyúl vagy Pannonhalma felé a díj eltérhet. Nem nagy titok, a kiszállási időt valakinek meg kell fizetnie. De ha a feladat több órás, gyakran kevésbé számít a távolság, mint egy rövid kódcsere esetén.

Hibák és utólagos beállítások

A leggyakoribb gond a téves riasztás, a lemerült akkumulátor, az eltűnt telefonos értesítés, az elfelejtett mesterkód, a rossz kameraidő és a bizonytalan internetkapcsolat. Ezek egy része egyszerű. Más része csak annak tűnik. Ha például egy mozgásérzékelő néha jelez, néha nem, akkor lehet rossz elhelyezés, huzat, kisállat, gyenge táp vagy kontakthiba is a háttérben.

A szerelő kezelő feladata ilyenkor a türelmes kizárás. Nem jó módszer mindent azonnal cserélni. Előbb próba kell, mérés, napló ellenőrzés és a használati szokások megértése. Volt olyan ház, ahol a riasztó mindig hajnalban jelzett. Végül nem betörési kísérlet volt, hanem egy rosszul záródó mellékajtó és egy erős huzat együtt. Az ügyfél addig három hétig rosszul aludt.

Kezelési betanítás otthon

A biztonságtechnikai szerelő kezelő akkor dolgozik jól, ha a végén nem marad homály. A tulajdonos tudja, melyik gomb mire való, mikor kell akkumulátort cserélni, hol lehet visszanézni a felvételeket, és mit tegyen áramszünet után. Nem kell szakértővé válnia. De a saját rendszerét alapszinten értenie kell. Ez ad nyugalmat, nem a doboz a falon.

Ha új rendszer készül, érdemes egyszerűen kezdeni. Bejáratok, könnyen elérhető ablakok, garázs, kapu, udvari mozgás és kamera mentés. Nem kell minden sarokba eszköz. A túl sok jelzés csak zajt okoz. Egy átgondolt vagyonvédelmi rendszer kevesebb elemből is használhatóbb lehet, mint egy túlpakolt, kapkodva telepített megoldás.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Hogyan találok megbízható biztonságtechnikai szerelőt Győrben?
Ajánlott online értékeléseket és referenciákat keresni, valamint helyi szakmai szervezetekhez fordulni. Győrben számos tapasztalt szakember dolgozik, akik hiteles vélemények alapján könnyen megtalálhatók. Ez segít abban, hogy jó döntést hozzon a szolgáltató kiválasztásakor.
Milyen szolgáltatásokat nyújt egy biztonságtechnikai szerelő Győrben?
Mennyibe kerül egy biztonságtechnikai szerelő szolgáltatása Győrben?
Hogyan ellenőrizhetem a szerelő szakmai képzettségét Győrben?
Milyen időtartam alatt végezhető el a telepítés Győrben?