Konet víztisztító szerelők Győrben: Vélemények és kedvező árak
Kérjen ajánlatot több Ökonet víztisztító-szerelőtől egyetlen gombnyomással, és bízza a munkát a legmegbízhatóbb szakemberre.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.
Mennyibe kerül?
Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Győri ökonet víztisztító-szerelők listája
Ellenőrzött ügyfélvélemények a Qjob szakembereiről
487 vélemény
frissítve 05 május 2026László T.
A víztisztító szerelés gyors és precíz volt. A szakember barátságos, és a munka mindössze két órát vett igénybe. Az ár 25 000 forint volt, teljesen elégedett vagyok.
Ingyenes ajánlatkérésKrisztina B.
Az Ökonet víztisztító szerelője nagyon profi munkát végzett. A munkaidő kb. 1,5 óra, a költség 20 000 forint volt. Segítőkész és türelmes szakember, ajánlom mindenkinek.
Ingyenes ajánlatkérésZoltán M.
Egyedi igényeim szerint szerelték be a víztisztítót Győrben. A feladat kb. 2 órát vett igénybe, összköltség 30 000 forint. Nagyon elégedett vagyok a munkával és a gyorsasággal.
Ingyenes ajánlatkérésAndrea K.
A víztisztító szerelő gyorsan és tisztán végezte el a feladatot Győr környékén. A munka tartott kb. 1,5 órát, az ár 22 000 forint volt. Korrekt és megbízható szakember.
Ingyenes ajánlatkérésIstván F.
Az Ökonet víztisztító szerelője profi munkát végzett, gyorsan és precízen. A munka kb. 1,5 órát vett igénybe, díja 24 000 forint volt. Minden rendben ment, ajánlom!
Ingyenes ajánlatkérésSzabolcs P.
Kiváló szolgáltatás Győrben: a víztisztító szerelése gyorsan megtörtént, a szakember kedves volt. A munkaidő kb. 2 óra, ára 28 000 forint. Meg vagyok elégedve.
Ingyenes ajánlatkérésNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Víztisztító szerelés
Szeretném, ha valaki megcsinálná a víztisztítót a lakásomban Győrben. Egyszerű cserét kellene, nincs nagy baj, csak működjön jól. Kérem, aki jön, legyen tapasztalt és gyorsan megoldja a problémát.
Víztisztító karbantartás
Szervizelni kellene a víztisztítómat Győr környékén. A készülék már egy ideje nem működik jól, lehet szűrőt kell cserélni vagy átvizsgálni. Fontos, hogy ne legyen túl drága, és gyorsan tudjon jönni a szerelő.
Új víztisztító beszerelése
Szeretném kicserélni a régi víztisztítót az újra Győrben. Egyszerű, házhoz jövő szerelőt keresek, aki segít az installálásban és beüzemelésben. A lakásban könnyű hozzáférés van, nem lesz semmi extra munka.
Gyors víztisztító javítás Győrben
A víztisztító nem működik már egy ideje, és sürgősen kellene javítani. Győrben lakom, a készülék a konyhában van, nem szeretnék sokat költeni, de fontos, hogy működjön. Kérlek, aki tud, jöjjön gyorsan és profi legyen.
Ökonet víztisztító-szerelő magánlakásokhoz
Az Ökonet víztisztító-szerelő akkor kell, ha a készülék szűrőcserére, karbantartásra, javításra vagy új bekötésre szorul. A legtöbb háztartásban a víztisztító csendben működik a mosogató alatt, ezért a hibát sokan későn veszik észre. Győr lakásaiban gyakori helyzet, hogy a készülék már lassan tölti a tartályt, furcsa ízű a víz, csöpög egy csatlakozás, vagy a család nem tudja, mikor volt utoljára szűrőcsere.
Ez a munka nem csak arról szól, hogy valaki betesz néhány új szűrőt. Egy Ökonet készüléknél számít a csatlakozások állapota, a tartály nyomása, a membrán, a tömítések, a csap és a víz minősége is. Személy szerint jobban bízom abban a víztisztító-szerelőben, aki előbb kérdez és mér, nem abban, aki rögtön komplett cserét javasol. A magánügyfélnek itt nem hangzatos ígéret kell, hanem érthető magyarázat és tiszta munka.
Ökonet víztisztító karbantartás
Az Ökonet víztisztító karbantartás általában szűrőcseréből, átmosásból, csatlakozás ellenőrzésből és alap fertőtlenítésből áll. Fordított ozmózis rendszerű készüléknél a szűrők nem egyszerre öregszenek. Van, amit gyakrabban kell cserélni, és van olyan alkatrész, amely több évig is működhet. Ezért nem jó módszer mindent találomra kicserélni.
Sokan ott hibáznak, hogy csak akkor hívnak szakembert, amikor a víz íze már zavaró. Addigra a rendszerben lerakódás, elhasználódott szűrő vagy rossz tartálynyomás is lehet. A víztisztító szerviz ilyenkor nemcsak kényelmi kérdés. Ha a készülék régóta elmaradt karbantartással működik, a vízhozam csökkenhet, a membrán hamarabb tönkremehet, és a javítás drágább lesz.
Volt eset, amikor egy ügyfél azt hitte, hogy a csap a hibás, mert alig folyt a tisztított víz. A helyszínen kiderült, hogy a tartályban nem volt megfelelő nyomás, és az egyik előszűrő is erősen elhasználódott. Nem kellett új készülék. Egy alapos karbantartás és beállítás elég volt. Az ilyen történetek miatt tartom fontosnak, hogy a szerelő ne csak alkatrészt cseréljen, hanem a teljes rendszert nézze át.
Szűrőcsere és javítás árak
Az árak a készülék típusától, az alkatrészek számától, a hibától és a kiszállástól függnek. Győr területén egy egyszerű szűrőcsere általában olcsóbb, mint a membráncsere vagy a szivárgás keresése. Döntés előtt érdemes megkérdezni, hogy az ár tartalmazza-e a munkadíjat, a kiszállást és az alkatrészeket. Olcsóbban 10.000 forint alatt ritkán lesz minőségi munka, ha valódi átvizsgálás is szükséges. Lehet kivétel, de én ilyenkor óvatos lennék.
| Feladat | Jellemző ár | Mikor indokolt |
|---|---|---|
| Alap állapotfelmérés | 12.000 - 22.000 | Bizonytalan hiba esetén |
| Előszűrők cseréje | 18.000 - 34.000 | Rendszeres karbantartásnál |
| Teljes szűrőcsere csomag | 32.000 - 58.000 | Elmaradt szerviz után |
| Membrán ellenőrzés | 16.000 - 28.000 | Gyenge vízminőségnél |
| Membráncsere munkadíjjal | 38.000 - 72.000 | Lassú víztermelésnél |
| Tartálynyomás beállítás | 14.000 - 24.000 | Kevés víz a tartályból |
| Csöpögés javítása | 15.000 - 32.000 | Tömítés vagy csatlakozás hibánál |
| Csap vagy bekötés javítása | 20.000 - 42.000 | Konyhai átalakítás után |
| Fertőtlenítés karbantartással | 24.000 - 46.000 | Régen tisztított rendszernél |
| Új készülék beszerelése | 35.000 - 68.000 | Első üzembe helyezésnél |
A konkrét összeg csak a részletek után mondható meg tisztán. Ha a víztisztító régi, a szűrőkön kívül tömítés, cső vagy csatlakozó is kellhet. A legrosszabb megoldás az, amikor valaki csak a látható hibát kezeli, a kiváltó okot nem. Ilyenkor pár hét múlva újra megjelenik a csöpögés vagy a gyenge vízhozam.
Megfelelő víztisztító-szerelő választása
A megfelelő Ökonet víztisztító-szerelő kiválasztásánál nem elég az első szabad időpontot nézni. Kérdés, hogy ismeri-e az adott rendszert, tud-e ozmózisos készülékkel dolgozni, van-e tapasztalata Ökonet vagy hasonló felépítésű berendezésekkel. A jó szakember nem keveri össze a karbantartást a felesleges alkatrészcserével.
A Qjob.hu oldalon különböző magánszakemberek ajánlatait lehet összehasonlítani, nem egyetlen cég szolgáltatásáról van szó. Érdemes röviden leírni a hibát, megadni a készülék korát, a legutóbbi szűrőcsere idejét és azt, hogy van-e szivárgás. A válaszból sok minden kiderül. Ha valaki minden előzmény nélkül pontos végárat ígér, az nekem kevésbé meggyőző.
A víztisztító karbantartó munkája a konyhában történik, sokszor szűk helyen, mosogatószekrényben. Nem mindegy, hogy rendet hagy maga után, ellenőrzi-e a csatlakozásokat, és elmagyarázza-e, mikor kell a következő szerviz. Sok ügyfél csak az árra figyel. Én inkább azt nézem, hogy a szakember gondolkodik-e a rendszer egészében.
Győri lakások és környékek
Győr belvárosában sok a társasházi lakás, ahol a mosogató alatti hely szűk, és a bekötés nem mindig kényelmes. Nádorvárosban, Adyvárosban és Marcalvárosban gyakran régebbi konyhákban dolgozik a szerelő. Itt a hozzáférés néha több időt visz el, mint maga a szűrőcsere. Kertvárosi részeken és Ménfőcsanak felé több a családi ház, ahol más lehet a víznyomás és a vízhasználat.
A helyszín azért számít, mert a víztisztító rendszer nem önmagában működik. Függ a bejövő víztől, a csapteleptől, a lefolyó bekötésétől és a konyhabútor kialakításától. Ha a készülék költözés után kerül új helyre, különösen fontos az ellenőrzés. Egy rossz csatlakozás nem mindig azonnal csöpög. Néha csak napok múlva látszik a szekrény alján.
A környező településeknél a kiszállás külön kérdés lehet. Ezt előre tisztázni kell. Nem kellemes, ha a munka végén derül ki, hogy a távolság miatt magasabb a díj. Egy rövid fénykép a készülékről és a bekötésről sokat segít, de nem helyettesíti a helyszíni ellenőrzést.
Mikor nem elég a szűrőcsere
Nem minden probléma oldódik meg új szűrőkkel. Ha a víz lassan jön, a tartály hamar kiürül, a készülék zajos, vagy a pult alatt nedvesség jelenik meg, akkor teljesebb vizsgálat kell. Az Ökonet víztisztító-szerelő ilyenkor a nyomást, a csöveket, a szelepeket és a membrán állapotát is ellenőrzi. A szűrőcsere csak egy része a munkának.
Szerintem a legveszélyesebb mondat az, hogy eddig is így működött. A víztisztító hibái lassan alakulnak ki. Egy enyhe csöpögésből elázhat a konyhaszekrény, egy elhasznált membrán miatt romolhat a tisztítás, egy rosszul visszatett cső pedig kellemetlen meglepetést okozhat. Nem kell pánikolni, de nem jó félvállról venni.
Vannak helyzetek, amikor a javítás nem gazdaságos. Régi, többször javított készüléknél a szerelő feladata az is, hogy ezt kimondja. Máskor viszont egy célzott javítás még évekre használhatóvá teszi a rendszert. Ezt csak állapot alapján lehet eldönteni. A magánügyfélnek az a jó, ha nem új készüléket vagy olcsó foltozást kap automatikusan, hanem érthető választ.
Éves ellenőrzés és használati szokások
Az éves ellenőrzés nem minden háztartásban ugyanazt jelenti. Egy egyedül élő ember kevesebb vizet használ, mint egy négytagú család. Más a terhelés akkor is, ha a tisztított vizet főzéshez, kávéhoz és háziállatoknak is használják. A szűrők élettartama ezért nem csak naptári kérdés.
A vízszűrő szerelő gyakran abból indul ki, mennyi víz fogy, mikor volt utoljára karbantartás, és milyen a készülék reakciója. Ha a víz íze megváltozik, a tartály lassabban telik, vagy a csapnál csökken a nyomás, nem érdemes hónapokig várni. Egy korai ellenőrzés általában olcsóbb, mint egy elhanyagolt rendszer javítása.
Én a rendszeres, de nem túlzó karbantartást tartom ésszerűnek. Nem kell minden apró bizonytalanságnál teljes csomagot kérni. De a régen látott készüléket nem szabad csak egy szűrőcserével letudni. A jó víztisztító szerelés akkor hasznos, ha a készülék utána csendben, tisztán és kiszámíthatóan működik. Nem látványos munka, de a mindennapokban gyorsan feltűnik, ha hiányzik.
Hasonló szakemberek
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






