Mosó-szárítógép szerelők Győrben: Vélemények és kedvező árak

Kérjen ajánlatot több mosó-szárítógép-szerelőtől egyetlen gombnyomással., és kapja meg a lehető legjobb árat.

Ne keresgélj és telefonálgass!

Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.

Mennyibe kerül?

Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

Győri mosó-szárítógép szerelők listája

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Mosó-szárítógép szerviz gyorsan

Győr
4 napja

Keresek mosó-szárítógép-szerelőt Győrben. A gép mos és szárít, de furcsa hangot ad és néha nem indul el rendesen. Olyan szakember kell, aki el tud jönni helyszínre, átnézi az okot, és javasol tiszta árat. Akkor érdemes, ha rugalmas időpontot tud adni.

Mosó-szárítógép szerelő segítségre van szükségem

Győr
3 hónapja

Győrben lakom, és a mosó-szárítógépem nem működik jól, nem szárít vagy nem mos. Egyszerű javítást keresek, gyorsan, olcsón. Kérem, aki ért hozzá, írjon!

Mosó-szárítógép javítás Győrben

Győr, Egyetemváros
3 hónapja

Sziasztok! A mosó-szárítógépem nem fordít, nem szivattyúz, és nem tudom, mit tegyek. Szeretném, ha valaki megnézné és megjavítaná, mert fontos a háztartásban. Kisebb javítás is elég, de gyorsan kéne.

Mosó-szárítógép javítás Győr belvárosában

Győr, Belváros
3 hónapja

A mosó-szárítógépem Győrben, a belvárosban nem működik rendesen. Nem szárít, víz szivárog, vagy nem fordul. Szeretném, ha valaki megnézné és kijavítaná a problémát. Fontos, hogy gyorsan és olcsón megoldja a gondot.

Mosó-szárítógép szerviz Győr közelében

Győr, Pentele
3 hónapja

Sziasztok! Győr mellett Penteleben lakom, és a mosó-szárítógépem nem működik jól. Nem hajt vagy nem szárít, és nem tudom, mit csináljak. Szükségem van egy megbízható szerelőre, aki gyorsan kijön és megjavítja, olcsón. Köszönöm!

Mosó-szárítógép szerelő Győrben magánlakásokhoz

A Mosó-szárítógép szerelő akkor segít, amikor a kombinált készülék nem mos rendesen, nem szárít, nem üríti le a vizet, vagy olyan hibát mutat, amelyet otthon már nem érdemes találgatással kezelni. Győrben sok lakásban azért választanak ilyen gépet, mert kevés a hely, és egy külön mosógép meg egy külön szárítógép nem férne el kényelmesen. Ez praktikus megoldás, de a szerkezet összetettebb. Egy hibánál nem mindig látszik azonnal, hogy a mosási rész, a szárítási rész, a vízelvezetés, a fűtés, az érzékelő vagy a vezérlés okozza a gondot.

Magánügyfeleknél a leggyakoribb helyzet egyszerűen indul. A gép elindul, majd megáll. A ruha nedves marad. A szárítóprogram túl sokáig fut. Máskor víz marad a dobban, vagy a készülék zúg, de nem dolgozik. Sokan ilyenkor kihúzzák a gépet, újraindítják, kitisztítják a szűrőt, majd remélik, hogy megoldódik. Néha tényleg elég ennyi. De ha a hiba visszatér, a mosó-szárítógép javítás már nem csak kényelmi kérdés. Egy eldugult szivattyú, hibás fűtőbetét vagy kopott ajtózár később nagyobb kárt is okozhat.

A Qjob.hu oldalán különböző önálló szakemberek vállalnak ilyen munkákat. Nem egyetlen cég szolgáltatásáról van szó, hanem több magánszakember ajánlatáról. Ez azért hasznos, mert a hibához lehet igazítani a választást. Van, aki főleg mosógépeket szerel. Más gyakrabban foglalkozik kombinált készülékekkel. Egy tapasztalt háztartásigép-szerelő általában már a tünetekből tudja, milyen irányban kell keresni a problémát, de a pontos döntést csak helyszíni vizsgálat után lehet kimondani.

Személy szerint jobban bízom abban a szakemberben, aki nem ígér azonnal komplett megoldást telefonon. A túl gyors válasz sokszor csak tipp. A jó szerelő megkérdezi a gép korát, a márkát, a hiba idejét, a kijelzőn látható kódot, és azt is, hogy a gép mosásnál vagy szárításnál áll meg. Ez nem udvariaskodás. Ezekből lehet eldönteni, hogy sürgős javításról, karbantartásról, alkatrészcseréről vagy gazdaságtalan munkáról beszélünk.

Tipikus mosó-szárítógép hibák otthon

A kombinált gépek hibái gyakran két terület között vannak. Mosni még tud a készülék, de szárítani már nem. Vagy a szárítás elindul, de a ruha langyos és nyirkos marad. Ilyenkor sokan mosószerre, túl nagy töltetre vagy rossz programra gondolnak. Ez néha igaz. De ha a jelenség több programnál is megjelenik, érdemes szerelőt hívni, mert a légcsatorna, a fűtés, a hőérzékelő vagy a kondenzációs rész is hibás lehet.

Gyakori gond a vízleeresztés. A gép nem centrifugál megfelelően, mert nem tudja kiüríteni a vizet. A szűrő eltömődhet apró textildaraboktól, hajtűtől, pénzérmétől, gombtól. Volt eset, amikor egy ügyfél azt hitte, hogy a vezérlőpanel ment tönkre, mert a gép mindig ugyanott állt le. A helyszínen kiderült, hogy egy kis gyerekzokni akadályozta a szivattyút. A javítás gyors volt, de a hiba hetekig bosszantotta a családot.

A másik visszatérő probléma a zaj. A dob üt, csapágyhang hallatszik, vagy a gép centrifugánál elmozdul. Egy mosó-szárítógép nehezebb és érzékenyebb lehet, mint egy egyszerű mosógép. Ha a dob környékén erős morgás hallatszik, nem jó ötlet tovább használni. Sok ügyfél addig vár, amíg a zaj már nagyon hangos. Szerintem ez hiba. A csapágy, a lengéscsillapító vagy a dobhibák javítása később drágább lehet, és nem minden régebbi gépnél éri meg.

A szivárgás külön figyelmet kér. Ha víz jelenik meg a gép alatt, nem elég feltörölni. Lehet ajtógumi, cső, adagoló, szivattyúház vagy belső illesztés. Paneles lakásban ez különösen kellemetlen, mert a szomszéd felé is kárt okozhat. Győr belvárosi és társasházi lakásaiban gyakran szűk a fürdő vagy a konyha, ezért a gép mozgatása sem egyszerű. Ilyenkor fontos, hogy a szakember előre tudja, milyen hozzáférésre számíthat.

Mosó-szárítógép javítás árak

A Mosó-szárítógép szerelő díja a hibától, a készülék korától, a kiszállástól és az alkatrésztől függ. A legolcsóbb munka általában a tisztítás, kisebb beállítás vagy hibakeresés. A drágább javítások közé tartozik a fűtőbetét, a szivattyú, az ajtózár, a vezérlőpanel vagy a szárítási rendszer hibája. Olcsóbban 10.000 forint alatt ritkán lesz minőségi a munka, ha valódi helyszíni vizsgálatról és felelősséggel végzett javításról van szó. Lehet kivétel, de én óvatos lennék.

Munka típusaJellemző díjMegjegyzés
Hibafelmérés helyszínen10.000 - 16.000Beszámítható lehet a javításba
Szűrő és szivattyú környékének tisztítása12.000 - 22.000Kisebb elzáródásnál gyakori
Leeresztő szivattyú csere munkadíjjal24.000 - 45.000Alkatrésztől függően változik
Ajtózár vagy ajtókapcsoló javítása18.000 - 36.000Indítási hibánál jellemző
Fűtési hiba vizsgálata és javítása22.000 - 48.000Mosásnál és szárításnál is érintheti a gépet
Szárító rész tisztítása25.000 - 55.000Hosszú programidőnél lehet szükséges
Vezérlőpanel hiba vizsgálata25.000 - 60.000Nem mindig javítható gazdaságosan
Csapágy vagy dob körüli hiba45.000 - 95.000Régi gépnél külön mérlegelendő
Karbantartás és próbaüzem14.000 - 28.000Visszatérő kisebb hibáknál hasznos

Az áraknál a legfontosabb, hogy a szakember ne csak egy számot mondjon. Kérdezzen rá a hibára, és jelezze, mi van benne a díjban. A kiszállás, a bevizsgálás, az alkatrész és a garancia nem ugyanaz. Sok vita abból lesz, hogy az ügyfél teljes javítási árat hall, a szakember pedig csak munkadíjról beszélt. Érdemes röviden leírni a hibát, akár fotót küldeni a kijelzőről, és megkérdezni, milyen esetben nőhet a végösszeg.

Nem minden javítást kell elvégezni. Ha a gép tíz évnél idősebb, és a javítás közelíti egy használt vagy új készülék árának nagy részét, akkor a mosó-szárítógép szerviz korrekt válasza az is lehet, hogy nem éri meg. Ez kellemetlen mondat, de hasznos. Sokkal jobb így dönteni, mint kifizetni egy drága alkatrészt, majd két hónap múlva új hibával találkozni.

Szakember választása kombinált géphez

A Mosó-szárítógép szerelő kiválasztásánál nem csak az ár számít. A kombinált gép más logikával működik, mint egy egyszerű mosógép. Aki ritkán találkozik ilyen készülékkel, könnyen csak a mosási oldalt nézi, miközben a hiba a szárítási körben van. Érdemes olyan szakembert keresni, aki vállal mosó-szárítógép javítást, és nem csak általános háztartási gép javítást ír magáról.

Jó jel, ha a háztartásigép-szerelő rákérdez a pontos típusra. A típuscímke általában az ajtó körül vagy a gép hátulján található. Ebből derül ki, milyen alkatrész kellhet, és mennyire hozzáférhető a készülék belseje. Az is fontos, hogy mond-e garanciát a munkára. Nem kell hosszú ígéret, de legyen egyértelmű, mire vonatkozik. Más a garancia egy tisztításra, más egy cserélt alkatrészre.

Sokan ott hibáznak, hogy csak azt kérdezik, mennyi a kiszállás. Ez érthető, de kevés. A jobb kérdés az, hogy mikor tud jönni, milyen hibákat vállal, hoz-e alap alkatrészeket, és mi történik, ha a javítás nem gazdaságos. A korrekt szerelő nem sértődik meg ezektől. Sőt, általában örül, mert kevesebb félreértés lesz a helyszínen.

Magánlakásban a viselkedés is számít. Egy idegen ember megy be a fürdőbe, konyhába vagy mosókonyhába. Fontos, hogy pontosan érkezzen, tisztán dolgozzon, és ne hagyjon maga után vizet, szöszt, alkatrészdarabot. Ez apróságnak tűnik, de a gyakorlatban sokat jelent. Én inkább fizetek kicsit többet annak, aki átláthatóan dolgozik, mint annak, aki olcsón jön, de közben semmit nem magyaráz el.

Győri kiszállás és környékek

Győr területén a kiszállásnál sokat számít a városrész és a parkolás. Belvárosban, Nádorvárosban, Adyvárosban vagy Marcalvárosban más lehet a hozzáférés, mint egy családi házas részen. Révfaluban és Sziget környékén gyakran egyszerűbb bejutni, de ez nem szabály. A társasház emelete, lift hiánya, szűk fürdőszoba vagy beépített konyhabútor mind lassíthatja a munkát.

A környező településeknél is előre kell tisztázni a díjat. Győrújbarát, Abda, Vámosszabadi, Nyúl vagy Pér felé a kiszállás már külön tétel lehet. Ez nem feltétlenül gond, csak ne a végén derüljön ki. Ha a gép nehezen mozdítható, jó előre jelezni. A szerelő így nem üres kézzel érkezik, és nem a helyszínen kell kitalálni, hogyan fér hozzá a hátlaphoz vagy a csatlakozókhoz.

A Mosó-szárítógép szerelő munkája helyben akkor gyorsabb, ha az ügyfél előkészíti a környezetet. Nem kell szétszerelni semmit. Elég, ha a gép előtt van hely, a konnektor és a vízcsap elérhető, és a ruhák nincsenek a dobban. Ha víz maradt a gépben, azt érdemes jelezni. A szakember így számolhat edénnyel, ronggyal, és nem lesz meglepetés a fürdőszobában.

A végén a próbaüzem nem formaság. Egy rövid program, vízfelvétel, leeresztés és centrifuga sokat megmutat. Szárítási hibánál néha hosszabb ellenőrzés kell, mert a melegedés és a párakezelés nem derül ki egy perc alatt. Szerintem akkor zárható le jól a munka, ha az ügyfél érti, mi volt a hiba, mit cseréltek vagy tisztítottak, és mire figyeljen a következő hetekben. Ez egyszerű, de sok későbbi kellemetlenséget megelőz.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Mit érdemes előkészíteni a javítás előtt?
A javítás előtt érdemes összegyűjteni az összes hasznos információt: a hibaüzenetet vagy tünetet, a készülék pontos típusát, valamint mikor és hogyan kezdődött a probléma. Emellett jegyezd fel, milyen programon észlelted, és volt-e korábban hasonló gond. Ha Győrben keres Mosó-szárítógép szerelőt, ezek segítenek gyorsabban diagnosztizálni, és kevesebb felesleges körrel járhat.
Hogyan találok megbízható Mosó-szárítógép szerelőt Győrben?
Mennyibe kerül egy Mosó-szárítógép szerelő munkája Győrben?
Milyen problémákat tud megoldani Győrben a szerelő?
Mennyi idő alatt javítják meg Győrben a mosógépet?