Tégla szállítás: erre van szükséged Győrben és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 50 teherszállító közül! Korrekt tégla szállítás árak: 1900-3600 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Győrben közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 teherszállító most online

Balazs

Balazs

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

Szállítás 0-24

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a tégla szállítás Győrben?

1900 - 3600 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

János M.
János M. 5600 Békéscsaba Online

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon kamera javítás, iphone 6s akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, telefon alaplap javítás, üvegkarc eltávolítás

  • Tégla szállítás

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

A munkát tökéletesen elvégezték, minden működik! Köszönöm mester!!!

Zsolt vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Iphone, Samsung, Huawei, Lg, Sony telefon kijelző felújítása gyári minőségben. Üveg csere, felújítás, kijelző javítás. Telefon akkumulátor csere.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon hangszóró tisztítás, kijelző javítás, beázott iphone javítás, telefon kijelző csere, telefon törött kijelző javítás

    5800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Világosan és optimálisan oldotta meg a problémát. Ajánlom őt, mint igazi szakembert.

Tibi Nagy
2 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Idén 12-ik éve lesz, hogy mobiltelefonok javításával , szervizelésével foglalkozunk. Kezdetben a piacon elérhető összes típusú készüléket javítottuk, de mára ahogy a piac is egyre kifinomultabb lett, mi is fokoz elkezdtünk specifikálódni. Fő területünk az Apple iPhone és a Samsung készülékek javítása volt, de a Huawei és Xiaoimi márkák elterjedésével párhuzamosan egyre gyakrabban kerestetek meg minket az előbb említett gyártók készülékeinek javításával, aminek hatására azonnal belevetettük magunkat a mélyvízbe és tanultuk meg ezekek a típusoknak is a professzionális szervizelését. Független márkaszervizként, ha nem is túl gyakran, de az említett készülékeken kívül találkozunk más gyártók telefonjaival is, amiket a megszokott szakértelemmel és precizitással „gyógyítunk meg”, akárcsak az iPhone, Samsung, Huawei vagy Xiaomi telefonokat.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, törött telefon kijelző javítás, telefon kijelző csere, telefon pixelhiba javítás, telefon újratelepítés, iphone 5s akkumulátor csere

    6200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Remek előadó, ajánlom őt! Manapság nem könnyű becsületes embereket találni az ilyen berendezések javítására. Köszönöm!

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk:, telefon kijelző javítás, asztali telefon javítás, telefon törött kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 6s akkumulátor csere

Főbb szolgáltatásaink:, telefon érintőképernyő javítás, telefon hangszóró tisztítás, asztali telefon javítás, xiaomi kijelző javítás, samsung telefon üvegcsere

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

A legjobb szakember az okostelefonok rögzítésében. Mindent gyorsan és magas minőségben old meg. Nagyon ajánlom.

Kaposvár dolgozom, megyében is! Xiaomi telefon szerviz. A telefonod mindenhol veled van és mindenben segít. Mi pedig azért dolgozunk szervizeinkben, hogy erről a segítségről soha ne kelljen lemondanod. A Xiaomi okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. A fenti hibákat javítva tehát nemcsak egy újra tökéletes működő Xiaomi telefont kapsz vissza kollégáinktól. Hanem a mindennapok gépzetének tökéletes működését. A fogaskereket, ami az életedet hajtja.

Szolgáltatásaink:, iphone 8 akkumulátor csere, telefon alaplap javítás, iphone x akkumulátor csere, telefon érintőképernyő javítás, törött kijelző telefon adatmentés

    4100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Sajnálom, hogy nem tudták kicserélni az üveget az én hibámból, elnézést kérek az időért, köszönöm szépen, és az utasítás szerint időben megtörtént.

Kedves érdeklődő! Megfizethető tartozékokat, szolgáltatásokat és javítást kínálunk a telefonhoz. Hívjon ma. Széles választékunkban pénztárcájának és igényeinek megfelelőt találhat. Hívjon minket.

Munkáim:, telefon kamera javítás, iphone se akkumulátor csere, telefon töltő javítás, xiaomi kijelző javítás, telefon érintőképernyő javítás

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon gyors és nagyon kompetens. Köszönöm szépen. Ajánlanám.

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító tégla szállítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Tégla szállítás: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a tégla szállítás átlagos díja 1900 - 3600 Ft. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Győrben a tégla szállítás szolgáltatáshoz már 65 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok teherszállítót Győrben?

Jelenleg 50 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TÉGLA SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok teherszállítót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható teherszállítót keresned akkor, ha a következőre van szükséged: tégla szállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi teherszállító?

Egy jó teherszállító pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: tégla szállítás?

A tégla szállítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy teherszállítót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.